اخبار مجلس

نشست کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، افشین نوروزی سخنگوی کمیسیون ورزشکاران درباره نشست روز گذشته این کمیسیون گفت: در ابتدای نشست هادی ساعی رئیس کمیسیون به آنالیز مصوبات جلسات گذشته بخصوص بحث بیمه ورزشکاران که برای کمیسیون از...

5 اسفند 1399

عرضه مسکن استیجاری به بازار افزایش یافت

معاون وزیرشهرسازی با اشاره به اثرات مثبت قانون جدید مالیات بر خانه های خالی می گوید حتی پیش از تبدیل شدن به قانون و صرفا با مطرح شدن آن، عرضه مسکن استیجاری به بازار 30 درصد افزایش یافت.

25 بهمن 1399

پایش و ایمن سازی ساختمان های دولتی عمومی، غیردولتی و خصوصی

معاون خدمات شهری شهرداری تهران از بازدید، پایش و ایمن سازی ساختمان های دولتی، عمومی، غیردولتی و خصوصی با همکاری همه دستگاه های اجرایی و وزارتخانه ها اطلاع داد.

23 بهمن 1399

هشدار به متخلفین بازار سرمایه، محاکمه سریع در انتظار ریز و درشت آشوبگران بورس

طی چند هفته گذشته هیئت رئیسه مجلس با یاری سایر دستگاه های نظارتی و اطلاعاتی، متخلفین بازار را شناسایی و به قوه قضائیه ارجاع داد.

15 بهمن 1399

انتظار این است که دولت با مجلس همکاری کند و جلوی فشارهای ظالمانه امریکا و اروپا را به ملت و امنیت ملی بگیرد

خبرگزاری خبرنگاران- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: انتظار می رفت لایحه بودجه 1400 از تحولی برخوردار باشد که اتکا به نفت در آن به حداقل برسد و ساختار بودجه تغییر کند، اما این دو تغییر را در این لایحه نمی بینیم.

28 دی 1399

دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول 523 میلیارد ریال بودجه دریافت می&zwnjکند

دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول 523 میلیارد ریال بودجه برای سال 1400 دریافت می نماید.

18 دی 1399

پلیس فرانسه 150 تن از معترضان به لایحه جدید امنیتی را بازداشت کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دیلی صباح، در ادامه اعتراض‌های مردمی به لایحه جدید امنیتی در فرانسه پلیس پاریس روز شنبه حدود 150 تن از معترضان را بازداشت کرد.

23 آذر 1399

تعیین محدودیت های تردد از فردا تا جمعه

نشست کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا عصر روز یکشنبه 11 آبان ماه، به ریاست حسین ذوالفقاری معاون وزیر کشور و دبیر این کمیته برگزار شد.

13 آذر 1399

بررسی صلاحیت نامزد ترامپ برای دیوان عالی دغدغه مردم آمریکا نیست

همچنان که مجلس سنای آمریکا جلسات استماع برای تایید نامزد دونالد ترامپ برای کرسی دادگاه عالی یعنی ایمی برت را شروع کرده است، نتایج یک نظرسنجی نشان داد، دو سوم از رای دهندگان خواستار آن هستند که کنگره به جایش روی تصویب بسته های کمکی بیشتر در قبال شیوع...

26 آبان 1399

جزئیات جلسه غیر علنی مجلس درباره بورس

رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به آنالیز شرایط بازار بورس در جلسه غیرعلنی امروز مجلس شورای اسلامی گفت که به زودی شاهد تحول در حوزه بورس خواهیم بود.

7 آبان 1399

پیش بینی بازار مسکن پس از ریزش بورس

به گزارش خبرنگاران، محمود محمودزاده، معاون امور مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، درباره دلایل عدم توقف افزایش قیمت مسکن به ویژه در تهران اظهار کرد: قیمت مسکن تابع دو متغیر کلان میزان مصرف و میزان سرمایه گذاری است. اما از آنجایی که سایر بازارهای سرمایه...

19 شهریور 1399

چین آمریکا را به دادن پاسخ قاطعانه تهدید کرد

پکن در واکنش به اظهارات سناتورهای آمریکایی درباره امکان تحریم چین به بهانه کرونا، تهدید کرد که در صورت تصویب هرگونه لایحه ای در کنگره آمریکا، قاطعانه به آن پاسخ خواهد داد.

3 مرداد 1399

معماری شبکه ملی اطلاعات در 4 لایه تعریف شد

شورای عالی فضای مجازی معماری، اجزا و فهرست خدمات شبکه ملی اطلاعات را بر مبنای 4 لایه زیرساختی تصویب کرد تا براساس آن، وابستگی کشور به سرویس دهنده های خارجی فضای مجازی کاهش یابد.

22 تیر 1399

اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در دانشگاه پیام نور از فردا، نحوه فعالیت پرسنل دورکار و غیر دورکار

با توجه به اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند از 23 فروردین 1399، نحوه فعالیت پرسنل دانشگاه پیام نور از فردا اعلام شد.

12 خرداد 1399

خبرنگاران مهار کرونا و حفظ رونق اقتصادی؛ دو چالش دولت روسیه

مسکو - خبرنگاران- مهار بیماری کرونا و پیشگیری از سرایت بیشتر این بیماری همه گیر به دیگران و جلوگیری از رکود اقتصادی در سایه شیوع گسترده این بیماری، دو چالش اساسی پیش روی دولت روسیه به شمار می رود.

29 اردیبهشت 1399

شرط مجلس برای پرداخت طلب طلبکار به وسیله فروش منزل بدهکار

خبرنگاران: نمایندگان مجلس در لایحه نحوه اجرای محکومیت های اقتصادی مصوب کردند در صورت عسر و حرج ، طلبکار می تواند دادخواست وصول طلب از منزل مسکونی بدهکار را کند.

11 اردیبهشت 1399

تصویب لایحه اصلاح قانون اساسی روسیه، پوتین می تواند باز هم در انتخابات شرکت کند

بعد از تصویب لایحه اصلاحات در قانون اساسی روسیه در دومای دولتی، شورای فدراسیون (مجلس اعلاء) نیز با اکثریت آراء این سند را تصویب کرد که از جمله موارد آن اجازه پوتین برای شرکت در انتخابات بعدی ریاست جمهوری است.

10 اردیبهشت 1399

اعلام شرایط فعالیت پاساژها و بازارهای مسقف

استاندار لرستان گفت: شرایط فعالیت پاساژها و بازارهای مسقف اعلام شده است و به واحدهایی که اشتغال خود را حفظ نمایند بدون در نظر دریافت مقررات بانکی تسهیلات پرداخت می گردد.

1 اردیبهشت 1399

خبرنگاران شهرداری یزد، 40 میلیارد ریال برای مقابله با کرونا اختصاص داد

یزد - خبرنگاران - شهرداریزد از اختصاص 40 میلیارد ریال برای خرید یک دستگاه تشخیص ویروس کرونا (PCR) و تجهیز اولین مرکز مقابله با بحران های زیستی در استان اطلاع داد.

31 فروردین 1399

تصمیم گیری درباره ساعت اتمام طرح ترافیک تهران ، ورود به کدام محدوده طرح رزروی می گردد؟

سرپرست معاونت حمل و نقل شهرداری تهران از برطرف بعضی ایرادات پلیس به اجرای طرح های ترافیکی پایتخت اطلاع داد.

2 فروردین 1399
تعداد: (55)