اخبار مجلس

واقعیت های بودجه کردستان در سال 98، اعتبارات ملی افزایش یافت

خبرنگاران - گروه استان ها: از زمان تحویل لایحه بودجه سال 98 به مجلس شورای اسلامی، حواشی بسیاری در مورد کم و کیف بودجه بروز پیدا نموده است و یکی از نقدها وارده به بودجه مذبور به میزان سهم استان های کم برخوردار از بودجه سال آینده معطوف می گردد و این موضوعی...

30 مهر 1400

لایحه اصلاح قانون انتخابات تعریف دقیق تری از احراز صلاحیت ها دارد

به گزارش خبرنگاران، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حاشیه نشست هیات دولت در جمع خبرنگاران گفت: این لایحه اصلاح قانون انتخابات از سال 95 از سوی وزارت کشور به دولت ارائه شد و با توجه به ابلاغ سیاست های کلی از جانب رهبر معظم انقلاب، مجددا به وزارت کشور...

30 مهر 1400

دولت با استانی شدن انتخابات موافق است

به گزارش خبرنگاران، حسینعلی امیری آدینه شب در حاشیه سفر در روزه به شهر یاسوج در جمع خبرنگاران، اضافه کرد: لایحه جامع انتخابات در هشتم بهمن ماه 97 با یک فوریت تقدیم مجلس شد و با طرح استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی مقارن شد.

30 مهر 1400

80 درصد روستاهای پایین دست گلپایگان آب ندارند

یک عضو شورای بخش شهرستان گلپایگان کفت: بیش از 80 درصد روستاهای پایین دست شهرستان فاقد آب هستند، سفره های زیر زمینی از بین رفتند و قنوات خشک شده اند.

30 مهر 1400

شروع زودهنگام بلیط فروشی در جم، صندلی پرسپولیسی ها پر شد

به گزارش خبرنگاران، تیم های فوتبال پارس جنوبی جم و پرسپولیس تهران در چارچوب رقابت های هفته پایانی لیگ برتر امشب (پنجشنبه) از ساعت 21:30 در استادیوم تختی جم رو در روی یکدیگر قرار می گیرند.

30 مهر 1400

لایحه ایمن سازی ساختمان های بلند مرتبه به کمیسیون برگردانده شد

اعضای شورای شهر با 10 رأی مخالف لایحه ایمن سازی ساختمان های بلند مرتبه را به کمیسیون برگرداندند.

30 مهر 1400

ادعای پالیتیکو: سناتور آمریکایی خواهان دیدار با ظریف به نمایندگی از کاخ سفید شد

یک رسانه آمریکایی مدعی شده یک نماینده مجلس سنای این کشور خواهان دیدار با وزیر خارجه ایران به نمایندگی از کاخ سفید شده است.

30 مهر 1400

سناتور گراهام: متن گفتگوی ترامپ با همتای اوکراینی اش، چیزی برای استیضاح کردن ندارد

سناتور ارشد جمهوری خواه آمریکا امروز (چهارشنبه) گفت، محتوای گفتگوی تلفنی دونالد ترامپ و رئیس جمهوری اوکراین، چیزی قابل استیضاح ندارد. ترامپ طی این تماس، با اعلام توقف موقت یاری نظامی به اوکراین، خواهان انجام یک لطف شده بود.

30 مهر 1400

آشنایی با هیات درجه بندی سنی سینمای فرانسه

مرکز ملی سینما و تصاویر متحرک Centre national du cinéma et de limage animée یا (the National Centre for Cinema and the Moving Image) یا به صورت اختصاصی CNC مرجع رده بندی سنی فیلم در سینمای فرانسه است.

30 مهر 1400

خانم کلینتون گفت داعش را آمریکا به وجود آورد

رئیس مجلس شورای اسلامی با یادآوری روابط فرهنگی میان ایران و اتریش بر گسترش روابط فرهنگی و توسعه روابط تجاری و اقتصادی دو کشور تاکید کرد.

30 مهر 1400

بانک مرکزی باید حافظ سپرده های سپرده گذاران باشد

به گزارش خبرنگاران، محمدباقر نوبخت صبح امروز در نشست خبری هفتگی خود با خبرنگاران درباره امنیت غذایی و خودکفایی گندم گفت: تا تاریخ 18 تیر ماه بالغ بر 5 میلیون و 700 هزار تن گندم از کشاورزان خریده شد که ارزش ریالی آن 7 هزار و 470 میلیارد تومان است که از آن رقم...

30 مهر 1400

حناچی: شهرداری 15 درصد در کاهش آلودگی هوا نقش دارد، کرایه تاکسی زیاد نمی گردد

شهردار تهران درخصوص افزایش قیمت کرایه تاکسی ها توضیحاتی داد.

30 مهر 1400

حکم حکومتی رهبری برای بودجه 99

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از اخذ حکم حکومتی رهبری از سوی رئیس مجلس در خصوص بودجه 99 اطلاع داد و گفت: هیئت رئیسه در حال مذاکره با شورای نگهبان است تا لایحه را برای تأیید به این شورا ارسال کند.

30 مهر 1400

مرگ کرونایی در محمودآباد به صفر رسید

بازرس ویژه استاندار مازندران در شهرستان محمودآباد گفت که از 9 تا دهم فروردین هیچ فوتی بر اثر ویروس کرونا در محمودآباد رخ نداد.

30 مهر 1400

در مقابله با کرونا حداکثر استفاده از پیغام رسانه ای در شبکه های اجتماعی شده است

خبرنگاران/لرستان مدیرکل روابط عمومی استانداری لرستان گفت: در زمینه مقابله با کرونا حداکثر استفاده از پیغام رسانه ای مختلف در شبکه های اجتماعی به عمل آمده است.

30 مهر 1400

نماینده کنگره: 50هزار آمریکایی به دلیل بی کفایتی ترامپ جان باختند

نماینده مجلس نمایندگان آمریکا عدم توانایی مجلس سنا در عزل کردن دونالد ترامپ را عامل اصلی مرگ بیش از 50هزار آمریکایی به خاطر ویروس کرونا دانست.

30 مهر 1400

ترامپ دادستان پیشین آمریکا را فردی ترسو خطاب کرد

رئیس جمهور آمریکا، دادستان پیشین این کشور را فردی ترسو خطاب کرد که بازیچه دست نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان و چاک شومر، رهبر دموکرات های سنای این کشور شده است.

30 مهر 1400

لایحه سنای آمریکا برای تمدید معاهده استارت جدید بدون تأیید رئیس جمهور

یک سناتور ارشد لایحه ای را به مجلس آمریکا ارائه نموده است که طبق آن معاهده استارت جدید تمدید و اختیارات ترامپ در محدودسازی و خروج از آن محدود می گردد.

30 مهر 1400

گروه دوستی مجلس ایران با رئیس مجلس گرجستان دیدار کرد

به گزارش خبرنگاران، احمد علیرضابیگی رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و گرجستان و هیأت همراه در محل مجلس گرجستان با ایراکلی کوباخیدزه رئیس مجلس گرجستان دیدار و مصاحبه کردند.

28 مهر 1400

رئیس دانشگاه فرهنگیان در مصاحبه با خبرنگاران: نیازمند توجه نظام برای برطرف مسائل حداقلی تربیت معلم هستیم

خنیفر با اشاره به وضعیت بودجه این دانشگاه گفت: نیازمند توجه ارکان نظام برای تأمین حداقل بودجه بهبود روند تربیت معلم هستیم.

28 مهر 1400
تعداد: (1456)