اخبار مجلس

خبرنگاران مهار کرونا و حفظ رونق اقتصادی؛ دو چالش دولت روسیه

مسکو - خبرنگاران- مهار بیماری کرونا و پیشگیری از سرایت بیشتر این بیماری همه گیر به دیگران و جلوگیری از رکود اقتصادی در سایه شیوع گسترده این بیماری، دو چالش اساسی پیش روی دولت روسیه به شمار می رود.

29 اردیبهشت 1399

شرط مجلس برای پرداخت طلب طلبکار به وسیله فروش منزل بدهکار

خبرنگاران: نمایندگان مجلس در لایحه نحوه اجرای محکومیت های اقتصادی مصوب کردند در صورت عسر و حرج ، طلبکار می تواند دادخواست وصول طلب از منزل مسکونی بدهکار را کند.

11 اردیبهشت 1399

تصویب لایحه اصلاح قانون اساسی روسیه، پوتین می تواند باز هم در انتخابات شرکت کند

بعد از تصویب لایحه اصلاحات در قانون اساسی روسیه در دومای دولتی، شورای فدراسیون (مجلس اعلاء) نیز با اکثریت آراء این سند را تصویب کرد که از جمله موارد آن اجازه پوتین برای شرکت در انتخابات بعدی ریاست جمهوری است.

10 اردیبهشت 1399

اعلام شرایط فعالیت پاساژها و بازارهای مسقف

استاندار لرستان گفت: شرایط فعالیت پاساژها و بازارهای مسقف اعلام شده است و به واحدهایی که اشتغال خود را حفظ نمایند بدون در نظر دریافت مقررات بانکی تسهیلات پرداخت می گردد.

1 اردیبهشت 1399

خبرنگاران شهرداری یزد، 40 میلیارد ریال برای مقابله با کرونا اختصاص داد

یزد - خبرنگاران - شهرداریزد از اختصاص 40 میلیارد ریال برای خرید یک دستگاه تشخیص ویروس کرونا (PCR) و تجهیز اولین مرکز مقابله با بحران های زیستی در استان اطلاع داد.

31 فروردین 1399

تصمیم گیری درباره ساعت اتمام طرح ترافیک تهران ، ورود به کدام محدوده طرح رزروی می گردد؟

سرپرست معاونت حمل و نقل شهرداری تهران از برطرف بعضی ایرادات پلیس به اجرای طرح های ترافیکی پایتخت اطلاع داد.

2 فروردین 1399

جنب و جوش برای تکمیل زیرساخت های مسکن مهر

تکمیل زیرساختهای مسکن مهر با یاری 225 میلیارد تومانی دولت به این پروژه ها می تواند سرعت بیشتری به خود بگیرد.

21 اسفند 1398

ورود بانک به بخش مسکن باعث افزایش خانه های خالی شد

اصلانی مدیر کل دفتر اقتصاد مسکن با تاکید بر اینکه ورود بعضی بانک ها به بخش مسکن منجر به بیشتر شدن تعداد واحد های خالی از سکنه شد گفت:افزایش درآمد های نفتی منجر به ورود سرمایه ها به بخش مسکن و فراوری واحد های لوکس شد.

20 اسفند 1398

709 هزار و 273 خانوار در مازندران یارانه حمایتی دریافت کردند

خبرنگاران/مازندران مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: 709 هزار و 273 خانوار در مازندران یارانه حمایتی دریافت کردند و مهلت ثبت نام متقاضیان دریافت حمایت معیشتی تا 30 دی ماه تمدید شده است.

15 اسفند 1398

لازمه تحول در نظام مالی، سرمایه گذاری در حوزه گردشگری

خبرنگاران/گیلان مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت: سرمایه گذاری در حوزه گردشگری تحول در نظام مالی و چرخه اشتغالزایی را محقق می نماید.

6 اسفند 1398

آنالیز احیای گورستان های قدیمی تهران در شورای شهر

عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران از ارسال لایحه ساماندهی، احیاء و حفاظت گورستان های قدیمی دولاب به شورای شهر اطلاع داد.

5 اسفند 1398

بودجه دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر تعیین شد

بودجه دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر بر اساس لایحه بودجه سال 99 کل کشور معین شد و از این بودجه سهم این دانشگاه 406905 میلیون ریال است.

7 بهمن 1398

نسبت باورنکردنی فرار مالیاتی پزشکان و وکلا به یارانه نقدی

مجموع مالیات پرداختی گروه مشاغل حتی از مالیات کارمندان دولت که ذیل دسته حقوق و دستمزدی ها قرار می گیرند نیز کمتر است و برآورد ها حاکی از آن است که مجموع فرار مالیاتی پزشکان و وکلا به حدود 19 هزار میلیارد تومان می رسد.

3 بهمن 1398

14 هزار دانشجوی غیرایرانی در دانشگاه آزاد

معاون بین الملل دانشگاه آزاد از مصوبه جدید برای دانشجویان غیر ایرانی این دانشگاه اطلاع داد و گفت: بر اساس این مصوبه خروج دانشجویان افغانستانی از کشور تسهیل شد.

20 دی 1398

رئیس جمهور تاجیکستان به تاشکند سفر می نماید

رئیس جمهور تاجیکستان به منظور شرکت در دومین نشست غیر رسمی سران کشورهای آسیای مرکزی به تاشکند سفر می نماید.

16 دی 1398

تحول نبود، تغییر دکوراسیون بود ، بن سلمان همچنان ولیعهد پادشاه می ماند، اما قرار است بر او نظارت بیشتری گردد ، عادل الجبیر پس از ماجرای قتل خاشقجی استعفا داده بود

مارگریتا استانساتی در وال استریت ژورنال نوشت: پادشاه عربستان سعودی روز پنجشنبه اقدام به ایجاد تغییرات سیاسی در پست های دولتی کرد تا با انتصاب مشاوران برجسته و ارتقای شغلی وفاداران به ولیعهد، به موقعیت تضعیف شده او پس از افشای جنایت خاشقجی استحکام ببخشد....

8 دی 1398

شرط ورود آسان مهاجران به آلمان

به گزارش انتخاب، نمایندگان احزاب دولت ائتلافی آلمان خاتمه درباره رئوس سیاست مهاجرپذیری این کشور به توافق رسیدند. به این ترتیب دولت آلمان راه ورود نیروهای متخصص به این کشور را هموار می نماید. قرار است قانونی در این رابطه تصویب گردد که الگویش کشورهایی...

7 دی 1398

نظر جنتی درباره فیش های حقوقی و قانون استفاده از ماهواره

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره اصلاح قانون استفاده از ماهواره گفت: بخش قابل توجهی از مردم از ماهواره استفاده می کنند و بر اساس قانون، متخلف به شمار می آیند. بهترین کار در این زمینه، اصلاح قانون استفاده از ماهواره است.

10 آذر 1398

رئیس مجلس عوام انگلیس استعفا داد

رئیس مجلس عوام انگلیس پیش از استعفای رسمی در اعتراض به تعطیلی اجباری ماه گذشته این نهاد، برای آخرین بار در مجلس حاضر شد.

19 آبان 1398

تظاهرات گسترده لندنی ها برای برگزاری همه پرسی جدید برگزیت

مهر نوشت: صدها هزار نفر از مردم انگلیس روز شنبه با برگزاری راهپیمایی در خیابانهای لندن و محوطه بیرونی مجلس این کشور خواستار برگزاری مجدد همه پرسی برای خروج انگلیس از اتحادیه اروپا شدند.

7 آبان 1398
تعداد: (41)