اخبار و رویدادها

7 جامانده تیم فوتبال امید راهی چین شدند

خبرنگاران: 5 بازیکن و 2 مربی تیم فوتبال المپیک آدینه شب راهی چین شدند.

28 آبان 1398

رضایی: مربیان پارالمپیکی باید مورد تایید آیین نامه پارالمپیک باشند

دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک درباره تغییرات در کادر فنی تیروکمان معلولان و این که اسامی اعلام شده مورد تایید کمیته ملی پارالمپیک است یا خیر؟ گفت: هنوز هیچ اسمی به ما معرفی نشده و در صورت اعلام تنها کسانی مورد تایید قرار می گیرند که مطابق با آیین نامه...

28 آبان 1398

گزارش تمرین تیم ملی کامبوج، توجه ویژه به هوندا و تذکر نماینده فیفا

حضور بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ژاپن در کادر فنی تیم ملی کامبوج باعث توجه ویژه رسانه های کشورمان به حریف فردای تیم ملی شده است.

27 آبان 1398

بیمه سلامت همگانی؛ برگ برنده دموکراتها در انتخابات 2020 آمریکا

خبرنگاران، گروه بین الملل- محمد قادری: یکی از برگ های برنده دمکرات ها و طرفداران این حزب در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا قانون بیمه سلامت و درمان است.

25 آبان 1398

اشتاین مایر نسبت به مناسبات اروپا- آمریکا هشدار داد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رادیو آلمان، فرانک والتر اشتاین مایر رئیس جمهوری آلمان در جریان سفر به آمریکا در یک سخنرانی در لس آنجلس گفت: مناقشه بر سر پیمان ترانس آتلانتیک می تواند منجر به دامن زدن بیشتر اختلافات میان اروپا و آمریکا باشد.

25 آبان 1398

اتحادیه اروپا به تمامی تعهدات خود به ایران پایبند است

به گزارش خبرنگاران میگوئل کانتیه کمیسیونر تغییرات اقلیم و انرژی اتحادیه اروپا در دیدار با رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در کنفرانس آینده اعضای متعاهد توافق نامه پاریس که ماه دسامبر در لهستان برگزار می گردد، قوانین و مقررات مرتبط با اجرای این توافق...

24 آبان 1398

پوراسماعیل: دوست دارم در اندونزی تبدیل به کیمیای دوم تکواندوی ایران شوم، برای موفقیت از جان مایه می گذارم

ملی پوش تیم ملی تکواندو بانوان گفت: احتمال اینکه اندونزی میدانی برای شگفتی سازی من گردد، وجود دارد و دوست دارم تبدیل به کیمیای دوم تکواندو ایران شوم.

24 آبان 1398

سالانه بیش از 400 کیلومتر از ایل راه های عشایری کرمانشاه مرمت می گردد

خبرنگاران/کرمانشاه مدیر امور عشایری استان کرمانشاه از مرمت سالانه بیش از 400 کیلومتر از ایل راه های عشایری استان اطلاع داد.

23 آبان 1398

لیگ هندبال بانوان، جدال تیم های پیروز در روز دربی اصفهان

هفته دوم پانزدهمین دوره لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور بانوان آدینه با برگزاری 4 دیدار پیگیری می گردد.

23 آبان 1398

انتها عملیات مرمت و استحکام بخشی مجموعه تاریخی کاخ سرهنگ آباد زواره

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اصفهان از اتمام عملیات مرمت و استحکام بخشی مجموعه تاریخی کاخ سرهنگ آباد در روستای سرهنگ آباد از توابع شهر زواره در شهرستان اردستان اطلاع داد.

22 آبان 1398

جام ویلیام جونز، فزونی تیم بسکتبال ب ایران مقابل اندونزی

رقابت های بسکتبال جام ویلیام جونز در چین تایپه با پیروزی دیگری برای تیم ب ایران پیگیری شد.

22 آبان 1398

محمد طلایی: لیگ باعث دیده شدن کشتی گیران خواهد شد

به گزارش خبرنگاران، محمد طلایی که در لیگ برتر سال 98 به عنوان مدیرفنی تیم اترک خراسان شمالی فعالیت خواهد نمود، با اشاره به اهمیت برگزاری لیگ گفت: از قدیم یادم می آید که لیگ باعث می شد کشتی گیرانی که از چرخه کشتی کنار رفته بودند، بار دیگر روی تشک بیایند...

22 آبان 1398

شروع مسابقات هندبال انتخابی المپیک 2020، کره جنوبی؛ اولین مانع ایران

تیم هندبال ایران فردا در نخستین گام در مسابقات انتخابی المپیک 2020 توکیو برابر کره جنوبی به میدان می رود تا بخت خود را برای حضور در توکیو امتحان کند.

22 آبان 1398

چین: دو کانادایی بازداشت شده، جاسوس بودند ، کانادا در پرونده این افراد دخالت نکند ، کانادا سفیر چین را احضار کرد

در گرماگرم دستور ترامپ برای محدود کردن هواوی غول مخابراتی چین، پکن مایکل کاوریک و مایکل اسپاور کانادایی را که از مدت ها پیش بازداشت نموده بود به جاسوسی متهم کرد موضوعی که بار دیگر به افزایش تنش ها میان چین و کانادا منجر شده است.

21 آبان 1398

فرهنگ کتابخوانی را برای جوانان امیدافزا و نشاط آفرین کنیم

استاندار گیلان با بیان اینکه باید فرهنگ کتابخوانی را برای جوانان امیدافزا و نشاط آفرین کنیم، متذکر شد: بی تردید توسعه فضاهای فیزیکی یکی از راه های تسهیل دسترسی به کتاب و کتابخوانی برای جامعه خواهد بود.

21 آبان 1398

راهنمای دریافت ویزای تایلند

شرایط دریافت ویزای تایلندتایلند جز آن دسته مقاصدی است که به دلیل جاذبه های طبیعی و توریستی جالب و متعددی که دارد، هواداران بسیار زیادی را در سراسر دنیا در سال های اخیر توانسته کسب کند. نکته ای که در رابطه با سفر به این کشور باید بدانید این است که تمامی...

20 آبان 1398

فین تک؛ وام های کوچک با کارآفرینی مناسب ، جزئیات یک نمونه در چین

فین تک های خصوصی در چین مردم را از گرفتاری در سیستم بانک های دولتی رها نموده اند. آن ها با پرداخت سریع و آنلاین وام های کوچک به کسب وکارهای کوچک، امکان کارآفرینی را برای جوان ها فراهم کره اند.

20 آبان 1398

بهترین تورهای امروز؛ 13 اردیبهشت 1395

بهترین تور های مسافرتی امروز شامل تور شهرهای ترکیه، گرجستان و... و تورهای مناسب داخلی در فصل بهار را معرفی می کنیم. بخش بهترین تورهای روز را از دست ندهید و با خبرنگاران همراه باشید.

20 آبان 1398

هزینه برای خشونت در دنیا از مرز 14 تریلیون دلار گذشت

به گزارش خبرنگاران به نقل از گاردین، هزینه اعمال خشونت آمیز در دنیا طی سال 2014 به رقمی بالغ بر 14.3 تریلیون دلار رسید که معادل با مجموع اقتصاد 6 کشور برزیل، کانادا، فرانسه، آلمان، اسپانیا و انگلستان است.

19 آبان 1398

رئیس مجلس عوام انگلیس استعفا داد

رئیس مجلس عوام انگلیس پیش از استعفای رسمی در اعتراض به تعطیلی اجباری ماه گذشته این نهاد، برای آخرین بار در مجلس حاضر شد.

19 آبان 1398
تعداد: (630)