ورزش

اینفوگرافیک ، تعداد کل گل هایی که لیونل مسی تا به امروز به ثمر رسانده ، آمار شگفت انگیز ستاره پاری سن ژرمن

لیونل مسی بدون شک یکی از برترین فوتبالیست های تاریخ فوتبال است. او بعلاوه برترین گلزن تاریخ بارسلونا، لالیگا و رکورددار گلزنی در یک سال است.

13 اسفند 1401

همه جهان عاشق این خَر شدند و برایش غش و ضعف می نمایند

ای او فیلم غمگین و کشداری است که گاهی حوصلۀ مخاطب را سر می برد؛ اما نکتۀ درخشان فیلم توانایی آمیختن احساسات انسانی با زندگی یک حیوان زبان بسته است. حیوان این فیلم را می توان نمادی از یک عاشق ساده دل دانست که زبان جامعه را بلد نیست. یرزی اسکولیموفسکی کارگردان...

29 بهمن 1401

راهنمای سفر به مادرید ، عروس اسپانیا

مادرید زیباترین مرکز اروپایی دنیاه. این شهر در حاشیه رودخانه مانزاس و در کشور اسپانیا قرار گرفته و بعد از لندن و برلین، سومین شهر بزرگ اتحادیه اروپا هم هست. مادرید شهر تاریخ و همین طور شهر شور و هیجان و فوتباله. شهریه که از تمام سنت ها و جذابیت های کشور...

5 بهمن 1401

پرسپولیس در کنار بارسلونا ، اتفاق باورنکردنی برای سرخ ها با انتقال عجیب!

شاید مهاجم هلندی پرسپولیس هم به سرنوشت ابراهیم توره و رینالدو دچار گردد.

4 بهمن 1401

خوراکی هایی که کلسترول را پایین می آورند

به افرادی که میزان کلسترول بد آن ها بالاست معمولا توصیه می گردد از رژیم های کم چربی، کم کلسترول و سرشار از فیبر پیروی نمایند که ثابت شده است باعث کاهش میزان کلسترول می گردد، اما فقط به میزان خیلی کم.

25 دی 1401

دردسر تازه برای کریستیانو رونالدو در عربستان

تیم فوتبال النصر شب گذشته و در حضور کریستیانو رونالدو، با 2 گل از سد تیم الطایی گذشت. فوق ستاره پرتغالی که در جایگاه ویژه نظاره گر پیروزی تیمش بود، ممکن است با دردسر جدیدی روبرو گردد.

22 دی 1401

ورزش کنید و برق فراوری کنید ، تردمیلی که رقم قبض برقتان را نصف می نماید

تردمیل Verdeنوعی تردمیل ویژه و فوق العاده کارامد برای ورزش است که می تواند در حین کار کردن به جای آن که برق مصرف کند ، برق فراوری کند.

1 دی 1401

دردسر جام جهانی برای ملی پوشان ایران ، اتمام حجت در مورد حذف تیم ملی ایران از آسیا

ویزای چند نفر از اعضای تیم ملی کشتی آزاد ایران برای حضور در جام جهانی آمریکا صادر نشد.

15 آذر 1401

تصمیم دولت در مورد تعطیلی فردا

خبرنگاران: سخنگوی دولت در واکنش به پیشنهاد تعطیلی فردا در صورت برد امشب تیم ملی فوتبال در برابر آمریکا گفت: دعا کنید تیم ملی ببرد، همه مان برد خواهیم داشت.

8 آذر 1401

بهترین کشورهای آسیایی برای سفرهای خانوادگی ، فروش آنلاین بلیط هواپیما

آسیا بزرگ ترین قاره در جهان و برای هر نوع سفر مناسب است. مناظر طبیعی زیبا، سواحل خیره کننده و شهرهای مدرن و پر انرژی که همگی نشاندهنده فرهنگ غنی آن کشور است، جاذبه هایی هستند که گردشگران را به کشورهای زیبای آسیایی جذب می کنند. اگر قصد دارید یک سفر خانوادگی...

23 آبان 1401
تعداد: (38568)