مقالات گردشگری

اظهارات ضد ایرانی وزیر دفاع آمریکا در حضور مقام سعودی

وزیر دفاع آمریکا در حضور معاون وزیر دفاع عربستان سعودی به تکرار ادعا های ضدایرانی پرداخت.

13 تیر 1401

معرفی شماری از دیدنی ترین روستاهای استان مازندران

ایرنا/ این خبر به جهت معرفی شماری از دیدنی ترین روستاهای استان مازندران برای شما نوشته شده است.

11 تیر 1401

مردم نیوزلند از این کلیشه ها متنفرند!

کلیشه های نیوزلندمتاسفانه کلیشه های اشتباه زیادی در خصوص کشورهای مختلف جهان وجود دارد. سفر کردن راهی است تا از نزدیک با آن کشورها آشنا شویم و متوجه اشتباه بودن تصوراتمان بشویم. امروز می خواهیم در خصوص کلیشه های نیوزلند صحبت کنیم. در بین تمام کلیشه های...

9 تیر 1401

نشست شورای عالی هواپیمایی کشوری برای مشخص تکلیف قیمت بلیط هواپیما

نشست شورای عالی هواپیمایی با حضور وزیر راه و شهرسازی برگزار گردید. یکی از اهداف از این نشست، آنالیز اقدام شرکت های هواپیمایی در افزایش نرخ بلیط هواپیما بود.

27 خرداد 1401

منطقه فسیلی مراغه به عنوان ژئوپارک مطرح و ثبت گردد

ایرنا/ براساس سخنان رئیس انجمن دیرینه شناسی ایران و عضو هیئت علمی گروه زمین شناسی دانشگاه فردوسی مشهد، منطقه فسیلی مراغه به عنوان ژئوپارک مطرح و ثبت گردد.

24 خرداد 1401

فعالیت 15 فروشگاه مجازی صنایع دستی در بیرجند

خبرنگاران/خراسان جنوبی رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان بیرجند اظهار کرد: بیش از 15 فروشگاه مجازی صنایع دستی در شهرستان بیرجند فعال است.

18 خرداد 1401

این اپلیکیشن بی نظیر در تشخیص بیماری کرونا 92٪ دقت دارد

اینطور که به نظر می رسد، یک اپلیکیشن تحت عنوان ResApp قرار است عرضه گردد که در تشخیص بیماری کرونا دقتی 92٪ دارد؛ این یعنی دقت آن بیشتر از آزمایش هایی است که برای تشخیص ابتلا به این ویروس انجام می گیرند.

18 خرداد 1401

پارک ادوارد هفتم، رویایی ترین پارک لیسبون

پارک ادوارد هفتم در لیسبون | Eduardo VII Parkامروز می خواهیم به آنالیز یکی از جاذبه های شهر لیسبون، مرکز کشور پرتغال بپردازیم که در سراسر جهان به مکانی رویایی برای ساخت یک روز زیبا مخصوصا در هنگام بعد از ظهرش معروف شده است. پارک ادوارد هفتم در لیسبون (Eduardo VII Park)...

14 خرداد 1401

شرایط آب و هوا امروز جمعه 27 اسفند 1400؛ بارش برف و باران 3 روزه در برخی استان ها

سازمان هواشناسی از بارش برف و باران طی سه روز آینده در برخی استان ها خبر داد و بیان نمود: از فردا شنبه 28 اسفند دمای هوا در بیشتر منطقه ها کشور افزایش می یابد.

12 خرداد 1401

افزایش 40 درصدی تردد در تهران و البرز

خبرگزاری خبرنگاران- مدیر عامل دفتر ایمنی و ترافیک سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از افزایش 40 درصدی تردد در تهران و البرز خبر داد.

7 خرداد 1401
تعداد: (27795)