راهنمای سفر

فارسی زبان ها دنیا را می چشند، انگلیسی ها آن را می بینند!

نتایج این پژوهش نشان داد که انگلیسی زبان ها در توصیف اشکال و رنگ ها در غالب واژگان بهتر بودند. به طور مثال همه توافق داشتند که یک شکل، مثلت است یا رنگش سبز است. اما صحبت نمایندگان به زبان های فارسی و لائو در بیان مزه ها در غالب واژگان پیروز تر بودند. وقتی...

4 تیر 1398

سی و یکمین نمایشگاه ملی صنایع دستی می تواند به برندسازی یاری کند

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: سی و یکمین نمایشگاه ملی صنایع دستی (عیدانه) فرصت و بستر مناسبی است که می تواند به برند سازی صنایع دستی یاری کند.

3 تیر 1398

صدور موافقت اصولی اولیه برای 129طرح سرمایه گذاری گردشگری خوزستان

معاون سرمایهگذاری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان از صدور موافقت اصولی اولیه برای احداث 129 طرح گردشگری در استان اطلاع داد.

5 خرداد 1398

همه چیز درباره تور سیشل

سفر به سیشل برای شما حسابی خاطره انگیز خواهد بود، جزیره ای بهشتی با طبعتی شگفت انگیز و البته امکانات رفاهی عالی که مخصوصا برای زوج های جوان و ماه عسل ایده ال است.

31 اردیبهشت 1398

چطور با تور سیشل، آفریقا سفر کنیم

سیشل از زیباترین نقاط زمین به شمار میرود که هر ساله گردشگران بسیاری را به سمت خود میکشد، جزیره ای با امکانات لوکس و طبیعتی شگفت انگیز که حسابی از آنجا لذت خواهید برد.

31 اردیبهشت 1398

آشنایی با پل مارکوپولو در پکن چین

قصه مارکوپلو جهانگرد را که شنیده اید، یکی از پل هایی که در کتابش حسابی به آن پرداخته، پلی است بر روی رودخانه یونگدینگ که امروزه به پل مارکوپولو مشهور گردیده است، در ادامه برای آشنایی بیشتر با این اثر تاریخی ارزشمند با ما همراه باشید.

13 دی 1397