اخبار صنعت

معرفی پارک پلیس تهران؛ جاذبه ای دیدنی در شرق پایتخت

یکی از امکاناتی که وجود آن در شهرهای بزرگ و شلوغ بسیار لازم و ضروری به نظر می رسد، پارک ها هستند. پارک ها هم می توانند هوای اطرافشان را لطیف کرده و از میزان آلاینده ها، خصوصا در جاهای آلوده بکاهند و هم در ایجاد محیطی که بتواند اوقات فراغت را به نحوی مطلوب...

9 آذر 1399

درخواست مراکزتوانبخشی غیر دولتی برای دریافت یارانه مقابله با کرونا

مدیرعامل انجمن عالی مراکز توانبخشی غیردولتی معلولین کشورخواستار تامین هزینه های انرژی مراکز توانبخشی از محل هدفمندی یارانه ها شد.

4 آذر 1399

مهم ترین دلایل افزایش تورم

بر اساس اعلام مرکز آمار ایران تورم نقطه به نقطه در مهر ماه از 41 درصد عبور نموده و تورم ماهیانه نیز رکورد جدید ثبت نموده است. بر این اساس، نرخ تورم نقطه ای در مهر ماه 1399 به عدد 41.4 درصد رسیده است؛ یعنی خانوار های ایرانی به طور میانگین 41.4 درصد بیشتر از مهر...

4 آذر 1399

خبرنگاران ایرج طهماسب: اگر خودتان باشید فیلمساز موفقی می شوید!

تهران- خبرنگاران- ایرج طهماسب خطاب به نوجوانان گفت: هنرمند به کسی می گویند که خودش است. اگر خودتان باشید فیلمساز موفقی می شوید. نباید ادای کسی را دربیاورید. قهرمان فیلم شما باید در زندگی واقعیتان وجود داشته باشد.

2 آذر 1399

انتصاب معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت

خبرگزاری خبرنگاران-وزیر صنعت، معدن و تجارت، با صدور حکمی، آقای عباس قبادی را، به عنوان معاون بازرگانی داخلی این وزارتخانه منصوب کرد.

28 آبان 1399

عدد های عجیب ارزی

کاهش نابرابری و بهبود تحرک اجتماعی، شناسایی منابع جدید رشد و تعدیل و ترازکردن اهداف جدید مبتنی بر شرایط برای بهبود عملکرد مالی، دغدغه ای جهانی شده است. بحران شیوع بیماری کووید 19 شرایط را پیچیده نموده، اما فرصت های بی نظیری را نیز مهیا نموده است.

25 آبان 1399

ضرورت سیاستگذاری حاکمیتی در بازی و سرگرمی دیجیتال

به گزارش خبرنگاران، بیست و هشتمین محفل هم افزایی فعالان فضای مجازی پاک با موضوع آنالیز چالش های سیاستگذاری بازی و سرگرمی دیجیتال در ایران توسط جمعیت توسعه گران فضای مجازی پاک (فمپ) برگزار گشت.

23 آبان 1399

زنگ خطر صنعت دامپروری به صدا در آمد، قیمت تمام شده هر کیلو دام سبک 42 هزار تومان

مدیر عامل اتحادیه دامداران گفت: با توجه به کمبود و گرانی نهاده های دامی، چشم انداز مناسبی پیش روی صنعت دامداری نیست.

20 آبان 1399

خبرنگاران ایجاد اقامتگاه بوم گردی در روستاهای سقز برای توسعه گردشگری لازم است

سنندج - خبرنگاران - رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سقز با بیان اینکه در امسال نگاه ویژه به توسعه گردشگری روستایی داریم، گفت: ایجاد اقامتگاه های بوم گردی در روستاهای شهرستان برای تحقق این مهم ضروری و در اولویت است.

14 آبان 1399

جزئیات جلسه غیر علنی مجلس درباره بورس

رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به آنالیز شرایط بازار بورس در جلسه غیرعلنی امروز مجلس شورای اسلامی گفت که به زودی شاهد تحول در حوزه بورس خواهیم بود.

7 آبان 1399

تمیز کردن وسایل استیل با مواد خانگی

انگیزه - آیا شما نیز به دنبال راهی برای تمیز کردن وسایل استیل خود هستید؟ تمیز کردن وسایل استیل موجود در آشپزخانه یکی از دشوارترین کارها برای خانم های خانه دار است. در این مطلب از سایت انگیزه روش هایی کاربردی برای این کار را به شما آموزش خواهیم داد.

4 آبان 1399

بورس تهران قرمزپوش شد ، شاخص کل به محدوده 1.6 میلیون واحد بازگشت

بورس تهران امروز دوشنبه 17 شهریورماه را کاهشی شروع کرد و در خاتمه کار تالار شیشه ای شاخص کل با 40 هزار و 570 واحد افت تا سطح یک میلیون و 607 هزار واحد نزول کرد.

30 مهر 1399

همکاری دیجی پی با بانک کارآفرین در پذیره نویسی سهام دولت

دولت با ایجاد صندوق های سرمایه گذاری، فرصتی برای مردم ایجاد نموده تا آن ها را در سهام بخش های مختلف خود شریک کند. صندوق دارا یکی از خدماتی است که دولت برای فروش سهام پالایشی خود در بازار بورس تاسیس نموده است. این صندوق که از اردیبهشت ماه 99 در قالب 4 صندوق...

28 مهر 1399

خبرنگاران عمل به دیدگاه کارشناسان درباره برداشت از شاهوار لازم است

شاهرود - خبرنگاران - امام آدینه بخش بسطام شهرستان شاهرود گفت: کارشناسان بیطرف هر نظری درباره برداشت از معدن بوکسیت شاهوار بدهند ، باید به آن عمل گردد.

28 مهر 1399

بچه ها به این مواد غذایی لب نزنند

بسیاری از بیماری های مربوط به استخوان در بزرگسالان، ریشه در مسائل دوران کودکی دارد. برای مثال نرمی استخوان که با نام علمی راشیتیسم شناخته می گردد یکی از بیماری های رایج در بچه ها است که زندگی فرد را تا خاتمه عمر تحت تاثیر خود قرار می دهد.

22 مهر 1399

تولیدکنندگان در شرایط بحرانی موردحمایت دستگاه مالیاتی قرار بگیرند

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان گفت: طی هماهنگی های صورت پذیرفته مقرر شد تا پرونده های مالیاتی 72 ساعت قبل از رسیدگی در اختیار نمایندگان قرار بگیرد و نمایندگان ضمن مطالعه محتوی پرونده با اطلاعات کافی در جلسات حضور خواهند یافت.

22 مهر 1399

نقش مواد شیمیایی در صنعت

مواد شیمیایی از مهم ترین ارکان صنعت در هر کشوری محسوب می شوند. بطور کلی مواد شیمیایی به دو دسته مواد آلی و مواد معدنی دسته بندی می شوند.

20 مهر 1399

اهدای جایزه بازی جوانمردانه در نیمه نهایی جام حذفی، جایزه به بازیکن جوانمرد در دربی

در دو مسابقه نیمه نهایی جام حذفی فصل 99-98 به برترین بازیکنان از نظر اخلاقی جایزه بازی جوانمردانه اهدا می شود.

19 مهر 1399

زنگنه: خارجی نامحرم است؛ کار خود را بدون بیگانه ادامه می دهیم ، در شرایط تحریم حتی یک دکل و یک نفر بیکار نشده

وزیر نفت گفت: منتظر خارجی ها نمی شویم تا اگر آنها نیامدند رو به قبله شویم. بیگانه، بیگانه است. خارجی نامحرم است. ما کار خود را بدون خارجی ها ادامه می دهیم.

14 مهر 1399

کارگاه مجازی تخصصی فرش برگزار می گردد

مدیر موزه ملی فرش ایران گفت: کارگاه مجازی تخصصی فرش روز پنجشنبه 30 مردادماه در گفت وگوی بر خط پریسا بیضایی با تورج ژوله برگزار می گردد.

13 مهر 1399
تعداد: (233)