اخبار سیاسی

دعوت از سرمایه گذاران سایر استان ها برای اجرای پروژه گردشگری در اردبیل

سرپرست اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان اردبیل، دعوت از سرمایه‌گذاران سایر استان‌ها برای اجرای پروژه‌های گردشگری در این استان را از برنامه‌های اداره کل عنوان کرد.

8 مرداد 1400

کمپین مبارزه با تحریم های دارویی در سومین جشنواره فیلم سلامت

به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد خبری سومین جشنواره فیلم سلامت، با توجه به تحریم های مالی امریکا علیه ایران با انگیزه های سیاسی و خلاف قوانین جهانی، کارزار یکی بود یکی نبود پویشی مردمی برای جلوگیری از عوارض تحریم های مالی امریکا در بخش دارو است که برای...

8 مرداد 1400

مدیریت قیمت مرغ بر عهده کیست؟

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان با اشاره به برگزاری جلسات کارشناسی با حضور کارشناسان دولتی و بخش خصوصی برای معین قیمت مرغ در استان کرمان اضافه کرد: مدیریت این موضوع را بر عهده سازمان های مربوطه از جمله جهاد کشاورزی و .... می دانیم.

8 مرداد 1400

مشکلاتی در مسیر تحقق اهداف تربیتی وجود دارد

وزیر آموزش و پرورش گفت: مشکلاتی در مسیر تحقق اهداف تربیتی وجود دارد که بخشی از آن به خانواده ها، بخشی به مدرسه، بخشی به مدیر و معلم برمی گردد. این موارد اجازه نمی دهد برنامه ها به طور صحیح و کامل اجرا گردد.

8 مرداد 1400

امضای توافق صلح میان رئیس جمهور سودان جنوبی و رهبر شورشیان

رئیس جمهوری سودان جنوبی و رهبر شورشیان در این کشور توافق صلحی را در نشست سران منطقه ای در آدیس آبابا امضا کردند.

8 مرداد 1400

شرایط برای جذب سرمایه فراهم شد، معادن آماده واگذاری

رئیس هیات عامل ایمیدرو از فراهم شدن شرایط برای جذب سرمایه ها اطلاع داد و گفت: بخش خصوصی می تواند معادن کشف گردیده را در اختیار گیرد. در این زمینه ایمیدرو به همراه شرکت های وابسته، چندین طرح را با سرمایه گذاری 3.7 میلیارد دلار تا خاتمه امسال به بهره برداری...

8 مرداد 1400

حکم حبس نواز شریف تعلیق شد

دادگاه عالی اسلام آباد امروز (چهارشنبه) دستور آزادی نواز شریف، نخست وزیر پیشین این کشور و دخترش را صادر کرد و بدین ترتیب حکم حبس این دو را که در ماه ژوییه صادر گردیده بود، به حالت تعلیق درآورد.

8 مرداد 1400

دغدغه پرداخت شهریه دانشجویان دانشگاه پیغام نور برطرف می گردد، کوشش برای افزایش کیفیت آموزش

مشاور وزیر علوم تحقیقات و فناوری و رئیس دانشگاه پیغام نور کشور از برطرف شدن دغدغه دانشجویان در پرداخت شهریه اطلاع داد.

8 مرداد 1400

انصارالله خطاب به ائتلاف عربی: دوره سلطه جویی به سر آمده است

رئیس شورای عالی سیاسی یمن تأکید کرد که اراده مردم انقلابی یمن شکست ناپذیر است.

8 مرداد 1400

مدیران باید مسائل موجود در مناطق زلزله زده را به سرعت برطرف نمایند

استاندار کرمانشاه گفت: مدیر وظیفه دارد در زمان بحران مشکل را در کوتاهترین زمان ممکن حل نماید و فلسفه وجودی مدیران کوشش برای حل مسائل موجود در زمان بحران است.

8 مرداد 1400

افزایش 196 تخت به ظرفیت اقامت استان اصفهان، اشتغال مستقیم 146 نفر در صنعت گردشگری استان

مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان صبح امروز از افزایش 196 تخت به ظرفیت اقامت استان اصفهان و اشتغال مستقیم 146 نفر در صنعت گردشگری استان هم زمان با سفر رئیس سازمان میراث فرهنگی به شمال استان اصفهان اطلاع داد.

8 مرداد 1400

نقطه نظرات بختیار در خصوص انتخاب استاندار جدید اصفهان

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی گفت: دفاع از حقوق مردم،کشاورزان و استان اصفهان باید دغدغه جدی استاندار جدید باشد تا بتواند برای توسعه ظرفیت های این استان در بخش های گردشگری،صنعت،معادن،کشاورزی و دامداری اقدام کند و باید بتواند...

8 مرداد 1400

چالش های اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان

رئیس کمیسیون حقوقی شورای عالی استان ها معتقد است که به دلایل مختلف حقوقی و سیاسی، قانون منع به کارگیری بازنشستگان هم در محتوا و هم در شیوه و زمان اجرا اشکالات جدی دارد.

8 مرداد 1400

خانه های اسکان غیرمجاز مسافر در استان قم اخطار گرفتند

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم از شناسایی حدود 180 خانه اسکان غیرمجاز و صدور اخطاریه به آنها در این استان اطلاع داد.

8 مرداد 1400

کفاشیان بی خیال استعفا، طبق اساسنامه عمل می کنیم

کفاشیان می گوید: اساسنامه ما مقرراتی را مشخص نموده و ما طبق آن اساسنامه عمل می کنیم و در اولین مجمعی که تشکیل گردد تصمیم می گیریم. البته هنوز تاریخ برگزاری مجمع معلوم نیست.

8 مرداد 1400

فساد اداری، سرگردانی مردم و ترافیک از نتایج بروکراسی در کشور است

معاون سیاسی امنیتی وزیر کشور با تاکید بر اینکه فساد اداری، سرگردانی مردم و ترافیک از نتایج سیستم های تودرتو و بروکراسی اداری است، گفت: امروز جهان به دنبال بازآفرینی دولت هاست.

8 مرداد 1400

صادرات گوجه فرنگی و محصولات آن آزاد شد

گمرک ایران در بخشنامه ای جدید از صادرات گوجه فرنگی و محصولات آن برطرف ممنوعیت کرد؛ محصولی که این روزها و با کاهش نسبی قدرت خرید بعضی اقشار، وزن بیشتری در سبد غذایی آنها پیدا نموده است.

8 مرداد 1400

دیدار رئیس پارلمانی دوستی ایران و ترکیه با سفیر کشورمان

رئیس پارلمانی دوستی ایران و ترکیه با حضور در سفارت کشورمان در آنکارا به فرازمند دیدار و تبادل نظر کرد.

8 مرداد 1400

استقبال مادریدی ها از پیکه با شعاری وطن پرستانه

طرفداران تیم فوتبال رئال مادرید در آستانه چهارمین ال کلاسیکوی فصل به شیوه ای خاص از مدافع میانی تیم فوتبال بارسلونا استقبال کردند.

8 مرداد 1400

راه های استان گیلان هیچ تناسبی با جمعیت آن ندارد

به گزارش خبرنگاران، سید علیرضا آوایی شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای اداری شفت که در سالن میرزای شفتی فرمانداری این شهرستان برگزار گردید با بیان اینکه با توجه به امکانات موجود پیگیری مسائل مردم باید به صورت اصولی انجام گردد، گفت: نظام به عنوان مسئول به...

8 مرداد 1400
تعداد: (704)