یگان های رزمی و اطلاعاتی جدید به نداجا ملحق شدند

به گزارش مجله سرگرمی، یگان های رزمی و اطلاعاتی جدید شامل یک فروند ناو اطلاعاتی، زیردریایی کلاس غدیر، یک فروند یدکش و یک فروند بالگرد AB212 به نیروی دریایی ارتش(نداجا) ملحق شدند.

یگان های رزمی و اطلاعاتی جدید به نداجا ملحق شدند

به گزارش شنبه روابط عمومی ارتش، امیر دریادار تورج حسنی مقدم در مراسم الحاق این یگان ها که در منطقه دوم دریایی ولایت جاسک برگزار گردید، گفت: حضور آمریکا در منطقه غرب آسیا برای دستیابی به کنترل بازار انرژی، با لزوم بی ثباتی در منطقه دنبال می گردد.

وی اضافه نمود: جمهوری اسلامی ایران با افزایش توان بازدارندگی، رو درروی زیاده خواهی استکبار جهانی ایستاده است. هویت ایرانی با خصوصیات اسلامی موجب دشمنی آمریکا است و ملت ما زور گویی های آمریکا را برنمی تابد.

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی گفت: باید از قران و ائمه اطهار (ع) بهره بگیریم و به وعده های قران کریم مبنی بر ناپایداری ظلم ایمان داشته باشیم.

دریادار حسنی مقدم اضافه نمود: با اضافه شدن سازمان رزم جدید به منطقه دوم نیروی دریایی ارتش در جاسک، قدرت اطلاعاتی و عملیاتی این منطقه برای برهم زدن معادلات دشمن توسعه یافت.

وی اشاره به دستورات فرماندهی معظم کل قوا مبنی ایجاد قدرت دفاعی در منطقه به عنوان یکی از بازوهای نیروهای مسلح، گفت: کوشش ها برای رسیدن به هدف های دفاعی با قدرت و ایمان قوی ادامه دارد و بحمدالله ما از تمام این قدرت که خداوند در اختیار ما قرار داده برای آبادانی بندر جاسک و افزایش توان نظامی که نیروی دریایی که در این خطه و سواحل مستقر است، استفاده می کنیم.

جانشین فرمانده نیروی دریایی با تاکید بر اینکه امنیت و آسایشی که امروزه در کشور حکم فرماست، مدیون شهدا هستیم اظهار داشت: این الحاق در راستای فرامین فرماندهی معظم کل قوا و در جهت ساختاربندی منطقه صورت گرفت که علاوه بر ایجاد آمایش سرزمینی جدیدی، از نظر تهدیدات و الزامات دفاعی نیز بسیار موثر است.

دریادار حسنی مقدم اضافه نمود: راهبردی که امام(ره) راحل برای ما معین کردند مقاومت و حضور در صحنه است و این ها باعث پیروزی ما در 8 سال دفاع مقدس شد و امروز هم فرماندهی معظم کل قوا راهبرد مقاومت فعالانه همراه با مولفه های بازدارندگی فعال را برای ما ترسیم فرموده اند.

فرمانده ناوگان مقدم جنوب نیز در مراسم الحاق یکان های جدید رزمی اطلاعاتی به منطقه دوم دریایی ولایت جاسک گفت: بر اساس وظایف نیروی دریایی ارتش، تقویت یگانهای رزمی و گسترش سازمان رزم در سواحل مکران در دستور کار قرار گرفته، و تقویت این گسترش دفاعی در برنامه ریزی های پیش رو طراحی شده است.

امیر دریادار افشین تاشک اضافه نمود: توسعه اطلاعاتی، رزمی، تجهیزاتی و انسانی در منطقه دوم دریایی جاسک راهبرد دفاعی در نیروی دریایی ارتش است.

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

namasho.com: نماشو: آگهی رایگان، رپورتاژ خبری، طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وبسایت

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 42620

به "یگان های رزمی و اطلاعاتی جدید به نداجا ملحق شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یگان های رزمی و اطلاعاتی جدید به نداجا ملحق شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید