پویش دست- یار هلال احمر، پویشی برای جمع آوری کفاره روزه

به گزارش مجله سرگرمی، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کرج گفت: جمعیت هلال احمر با راه اندازی پویش دست-یار وجوه کفاره روزه را اخذ و به حساب خانوار های آسیب پذیر واریز می کند.

پویش دست- یار هلال احمر، پویشی برای جمع آوری کفاره روزه

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

سید فتح الله هاشم نژاد، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کرج در گفت و گو با خبرنگار از ، با تاکید بر تخصیص مناسب وجوه کفاره روزه هموطنان به نیازمندان واقعی و افراد بی بضاعت گفت: جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با هماهنگی وزارت رفاه شرایطی را فراهم آورده تا مبلغ کفاره هموطنان از طریق پویش دست-یار به کارت بانکی سرپرستان خانوار خانواده های آسیب پذیر واریز شود.

او افزود: خانواده های آسیب پذیر که مبالغ به حساب آن ها واریز می شود، به دلیل این که طبق فتوای اغلب مراجع، مبلغ کفاره صرفا باید در زمینه خرید نان (قوت غالب) هزینه شود، با این مبلغ صرفا می توانند از دستگاه پوز نانوایی ها نان خریداری کنند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کرج پایبندی به احکام اسلامی، ترویج نوعدوستی و آگاهی در خصوص مسئولیت اجتماعی تک تک افراد در قبال نیازمندان را از اهداف اجرای طرح بیان کرد گفت: هموطنان می توانند از طریق شماره گیری کد دستوری #112* وجوه کفاره خود را به صورت آنی و لحظه ای پرداخت کنند.

او افزود: هموطنان همچنین می توانند وجوه کفاره روزه قضای خود را به کارت جمعیت هلال احمر به شماره 6104337999999996 واریز کنند.

د.خ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 مرداد 1399 بروزرسانی: 4 مرداد 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 91916

به "پویش دست- یار هلال احمر، پویشی برای جمع آوری کفاره روزه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پویش دست- یار هلال احمر، پویشی برای جمع آوری کفاره روزه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید