محکومان پرونده پدیده حتی با قرار وثیقه هم آزاد نمی شوند

به گزارش مجله سرگرمی، رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: محکومان پرونده شرکت پدیده شاندیز به تحمل حبس محکوم شده اند بنابراین حتی با قرار وثیقه نیز آزاد نمی شوند.

محکومان پرونده پدیده حتی با قرار وثیقه هم آزاد نمی شوند

غلامعلی صادقی در گفت وگو با ایرنا در مورد ادامه فعالیت مالی بعضی از محکومان اصلی شرکت پدیده شاندیز با این شرکت در خارج از زندان افزود: محکومان این پرونده با حکم قضایی باید برای تحمل حبس در زندان باشند اما شرکت پدیده تقاضای همکاری با تعدادی از آنها برای پیشبرد امور این شرکت را داشته است.

وی افزود: با موافقت اجرای احکام، به صورت کوتاه مدت و در مقطعی خاص این افراد در اختیار شرکت قرار می گیرند تا همکاری مورد نظر را انجام دهند.

او توضیح داد: تنها در این زمینه و برای پیشرفت امور شرکت پدیده مساعدت لازم صورت میگیرد و این افراد پس از انجام همکاری برای تحمل دوران حبس خود به زندان باز می گردند.

پرونده شرکت پدیده از 22 اردیبهشت ماه گذشته در قالب 16 جلسه دادگاه مورد رسیدگی نهاده شد و بالاخره در شانزدهمین روز تیر ماه گذشته ختم رسیدگی اعلام و روز 22 تیر ماه نیز رای پرونده در 509 برگ صادر و انتها رای قطعی دادگاه، پنجم مرداد ماه کنونی اعلام شد که بر اساس آن محسن پهلوان مقدم متهم ردیف اول به حبس ابد محکوم شده است و بقیه متهمان نیز علاوه بر استرداد مال به مجازات هایی از دو تا 20 سال حبس محکوم شده اند.

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

namasho.com: نماشو: آگهی رایگان، رپورتاژ خبری، طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وبسایت

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 52041

به "محکومان پرونده پدیده حتی با قرار وثیقه هم آزاد نمی شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محکومان پرونده پدیده حتی با قرار وثیقه هم آزاد نمی شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید