طرح خطر سنجی بیماری های قلبی دانشگاه تهران راه اندازی می گردد

به گزارش مجله سرگرمی، تهران - خبرنگاران - رئیس اداره کل بهداشت و درمان دانشگاه تهران گفت که طرح خطرسنجی بیماری های قلبی عروقی جهت اجرای مفاد بسته خدمات سلامت پایه کارکنان دولت از دستورالعمل های وزارت بهداشت، در هفته سلامت در این دانشگاه است.

طرح خطر سنجی بیماری های قلبی دانشگاه تهران راه اندازی می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه تهران ، یوسف مقدس با اشاره به نامگذاری هر یک از روزهای هفته سلامت توسط وزارت بهداشت و درمان اظهار کرد: اول اردیبهشت دسترسی عادلانه به خدمات سلامت، دوم اردیبهشت آموزش رکن سلامت، و سوم اردیبهشت تحت عنوان مشارکت اجتماعی و سلامت نام گذاری شده است.

رئیس اداره کل بهداشت و درمان دانشگاه اضافه کرد: همچنین چهارم اردیبهشت با عنوان مراقبت های اولیه بهداشتی و سلامت روان؛ پنجم اردیبهشت، سلامت در حوادث و بحران ها، ششم اردیبهشت سبک زندگی سلامت محور و هفتم اردیبهشت نیز سلامت، جمعیت و خانواده نامیده شدند.

مقدس در ادامه با برشمردن اقدامات اداره کل بهداشت و درمان دانشگاه تهران در هفته سلامت عنوان نمود: در این هفته به صورت خاص می توان به برگزاری جشنواره هنری ایمنی، بهداشت، محیط زیست در سطح دانشگاه های شهر تهران که با دریافت آثار هنری دانشجویان، برگزاری نمایشگاه آثار و تقدیر از برگزیدگان با اعطای جوایز همراه است، اشاره نمود.

وی توضیح داد: برگزاری ایستگاه سلامت در محوطه پردیس مرکزی از تاریخ 9 تا 11 اردیبهشت 98 و ارائه خدمات سلامت به دانشگاهیان با همکاری مشترک دانشگاه علوم پزشکی تهران، مرکز مشاوره، اداره کل تربیت بدنی و کانون دانشجویی هلال احمر از برنامه های هفته سلامت در دانشگاه تهران است.

مقدس گفت: امید است با مشارکت دانشگاهیان در برنامه های هفته سلامت، شاهد پویایی اقدامات این اداره کل و در نهایت ارتقای سطح سلامت دانشگاهیان باشیم.

**9491**1601**

پرنده پارسی: پرنده پارسی: آخرین اخبار و مقالات خبری و تحلیلی

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: ایرنا
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 19923

به "طرح خطر سنجی بیماری های قلبی دانشگاه تهران راه اندازی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح خطر سنجی بیماری های قلبی دانشگاه تهران راه اندازی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید