سلامتی و پزشکی

شیخ اکرم الکعبی: لبنان مانند ققنوس، از زیر خاکستر برمی خیزد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دفتر اطلاع رسانی نجباء، دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء با انتشار یک پیغام توئیتری گفت: اندوه ما مملو از ایمان به آن است که لبنان مانند ققنوس از زیر خاکستر این حادثه دردناک دوباره برمی خیزد.

5 مهر 1399

آشنایی با فستیوال های معروف غذا در انگلیس

هر کسی در دام این فکر بیفتد که آشپزی انگلیسی کسالت بار یا بی مزه است، قطعاً در هیچ کدام از فستیوال های غذایی هیجان انگیز آن که تولیدکنندگان محلی، دستور پخت های نوآورانه و سرآشپزهای ماجراجو حضور دارند شرکت ننموده اند. با بازدید از یکی از این فستیوال ها...

5 مهر 1399

طرح های فصلی به خوبی در حال اداره شدن است

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در فارس، کلبه کتاب جهرم از سال 1380 آغاز به کار کرد و اکنون به عنوان بزرگترین کتابفروشی شهرستانی جنوب کشور شناخته می شود؛ به عبارت دقیق تر در بین شهرهای با دویست هزار نفر جمعیت با 500 مترمربع فضا بزرگترین کتابفروشی به شمار می...

3 مهر 1399

خبرنگاران ممنوعیت بازدید از موزه های زنجان برای هفته سوم تمدید شد

زنجان - خبرنگاران - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: به دلیل مقابله با شیوع ویروس کرونا، ممنوعیت بازدید از موزه های سه شهرستان این استان به مدت یک هفته دیگر تمدید شد.

2 مهر 1399

محدودیت های کرونایی بار دیگر در مهاباد تمدید شد

سخنگوی ستاد اطلاع رسانی کرونا در مهاباد از تمدید محدودیت های کرونایی به مدت یک هفته در این شهرستان اطلاع داد.

28 شهریور 1399

تشکیل کمیسیون ویژه گردشگری در سفارت ایران در جمهوری آذربایجان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی بر لزوم تشکیل کمیسیون ویژه گردشگری در سفارت ایران در جمهوری آذربایجان با موضوع استان های شمال غرب کشور تأکید کرد.

26 شهریور 1399

بیمار نشویم؛ 7 روش برای پاک سازی کامل خانه

کم کم به فصل سرما نزدیک می شویم و به جز ویروس کرونا، باید با ویروس آنفلوآنزای فصلی و سرماخوردگی نیز مقابله کنیم.

23 شهریور 1399

بازیهای المپیک جوانان 2022 به تعویق افتاد، اصرار باخ بر برگزاری المپیک توکیو در سال 2021

باخ در یک کنفرانس خبری آنلاین با استناد به المپیک 2020 توکیو که یک سال بعد برگزار می شود، گفت: این واقعاً بار سنگین کاری برای همه بود. المپیک زمستانی پکن قرار است در فوریه 2022 برگزار شود. ما باید فقط در سه سال 5 بازی المپیک برگزار می کردیم.

22 شهریور 1399

ولیعهد کویت موقتا اداره امور کشور را برعهده گرفت

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری رسمی کویت (کونا)، دفتر امیر کویت در حکمی ولیعهد این کشور را مامور کرد تا به صورت موقت اداره بعضی امور این کشور را برعهده گیرد.

21 شهریور 1399

الزام استفاده از ماسک و دستکش در اتوبوس های بین شهری

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی گفت: استفاده از ماسک و دستکش در اتوبوس های بین شهری توسط مسافران و راننده به الزامی است و باید با رعایت پروتکل های بهداشتی، سلامت خود را تامین کنیم.

18 شهریور 1399

سازمان ملل نسبت به عواقب قاچاق ماسک های تقلبی هشدار داد

نتایج مطالعات دفتر مواد مخدر و جرم سازمان ملل متحد حاکی است که افزایش ناگهانی تقاضا برای محصولات پزشکی برای مقابله با کووید-19، به رشد قاچاق محصولات تقلبی و غیراستاندارد همچون ماسک منجر شده است.

16 شهریور 1399

عکس ، یکی از اعضای بیت امام خمینی(ره) کرونا گرفت

سیداحمد، پسر سیدحسن خمینی در صفحه اینستاگرام خود از مبتلا شدن مادربزرگش به کرونا خبر داد. فاطمه طباطبایی همسر مرحوم سیداحمد خمینی است.

15 شهریور 1399

معرفی اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم کوتاه سلفی 20

اعضای شورای سیاستگذاری نخستین جشنواره فیلم کوتاه سلفی 20 با موضوع کرونا معرفی شدند.

13 شهریور 1399

خبرنگاران دفترچه های بیمه سلامت در سیستان و بلوچستان برای 6 ماه تمدید شد

زاهدان- خبرنگاران- مدیرکل بیمه سلامت سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به فرایند انجام ارزیابی وسع جهت استمرار پوشش بیمه در صندوق های روستاییان و سلامت همگانی دفترچه ها از ابتدای تیر سالجاری به مدت 6 ماه تمدید شد.

2 شهریور 1399

ترک پاهایتان را در خانه درمان کنید

وب سایت صورتی ها: شاید شما هم جزء افرادی باشید که با مشکل ترک پا ها دست و پنجه نرم می کنید و تا به امروز روش ها و درمان های زیادی را برای برطرف این مشکل عظیم امتحان نموده اید. اگر تا به امروز برای برطرف مشکل ترک پای خودتان راه حلی پیدا ننموده اید حتما تا خاتمه...

1 شهریور 1399

سیر صعودی آمار حیوان گزیدگی در کشور طی 10 سال گذشته

رئیس گروه مدیریت بیماری های قابل انتقال بین انسان و حیوان مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت، با بیان اینکه فرایند حیوان گزیدگی طی 10 سال اخیر در کشور فرایند رو به رشدی داشته است، گفت: در سال 1398 بیش از 234 هزار و 161 مورد حیوان گزیدگی در کل کشور اتفاق...

31 مرداد 1399

صادرات گاز آمریکا به نصف کاهش یافت

صادرات گاز آمریکا به نصف کاهش یافت و بسیاری از خریداران گاز آمریکا سفارشات خود را لغو نموده اند.

31 مرداد 1399

آغاز پروازهای لیسبون هواپیمایی قطر

پروازهای لیسبون هواپیمایی قطر ایرویز از 14 آگست آغاز می گرددقطر ایرویز در حال حاضر یکی از عظیم ترین ایرلاین های دنیا است که با وجود شرایط موجود هنوز پروازهای بسیاری به نقاط مختلف دنیا دارد. این شرکت هواپیمایی به تازگی از آغاز مجدد پروازهای خود به مقصد...

27 مرداد 1399

شمارمبتلایان به کرونا در امارات به بیش از 35 هزار و 788 نفر رسید

به گزارش خبرنگاران به نقل از الجزیره، وزارت بهداشت امارات اظهار داشت که موارد جدیدی از ابتلا به کرونا در این کشور به ثبت رسیده است.

26 مرداد 1399

فیلم ، تظاهرات کارکنان بخش سلامت در پاریس

گروهی از کارکنان بخش سلامت شهر پاریس در اعتراض به شرایط کاری و بودجه رسانی دولت فرانسه برای این بخش، به تظاهرات پرداختند.

26 مرداد 1399
تعداد: (236)