سرپرست دانشگاه بین المللی D8 منصوب شد

به گزارش مجله سرگرمی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در حکمی عباس افخمی عقدا را به سمت سرپرست دانشگاه بین المللی سازمان همکاری های گروه هشت منصوب کرد.

سرپرست دانشگاه بین المللی D8 منصوب شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در حکمی عباس افخمی عقدا را به سمت سرپرست دانشگاه بین المللی سازمان همکاری های گروه هشت منصوب کرد.

در این حکم آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جناب عالی در حوزه آموزش عالی و فعالیت های بین المللی، به استناد ماده 8 اساسنامه دانشگاه بین المللی سازمان همکاری های گروه هشت (D.8) به موجب این حکم به سمت سرپرستی آن دانشگاه منصوب می شوید.

انتظار می رود با توجه به راه اندازی آن دانشگاه و فعالیت های اجرا شده تاکنون، همچون تصویب اساسنامه، برای استقرار و ارتقای دانشگاه جهت نیل به اهداف مندرج در اساسنامه اهتمام بورزید و به منظور پیشرفت علمی، فرهنگی و اجتماعی دانشگاه با اتکال به خداوند متعال نهایت تلاش خویش را به کار برید.

امیدوارم با سعی و اهتمام جناب عالی و بر اساس اهداف و سیاست ها و برنامه های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و بهره مندی از تجربه های مفید استادان، محققان و کارشناسان محترم و جلب مشارکت دانشگاهیان برای اعتلای نظام آموزش عالی کشور در حوزه بین الملل گام های مؤثری بردارید.

پرنده پارسی: پرنده پارسی: آخرین اخبار و مقالات خبری و تحلیلی

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 58995

به "سرپرست دانشگاه بین المللی D8 منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست دانشگاه بین المللی D8 منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید