سرقت 3.5 میلیاردی دختر جوان از پدر خواستگارش!

به گزارش مجله سرگرمی، دختری که با نقشه ای حرفه ای 3.5 میلیارد تومان از گاوصندوق پدر خواستگارش سرقت نموده بود، دستگیر شد.

سرقت 3.5 میلیاردی دختر جوان از پدر خواستگارش!

به گزارش شرق، چند روز قبل تاجر میان سالی با پلیس تماس گرفت و از سرقت 3.5 میلیاردی از گاوصندوق خانه اش اطلاع داد. مرد میان سال در تحقیقات گفت: صبح برای انجام کاری از خانه خارج شدم و همسر و پسرم نیز برای شرکت در جشن تولد پسرم که در منزل مادرعظیمش برگزار گردیده بود، در خانه نبودند.

ساعت حدود 12 ظهر زمانی که به خانه برگشتم، با درِ باز گاوصندوق و سرقت طلا، دلار و پول های نقدی که داخل گاوصندوق بود، روبرو شدم. کارآگاهان اداره هفدهم مبارزه با سرقت منزل به دنبال گزارش سرقت 3.5 میلیاردی، راهی محل سرقت که خانه ای ویلایی در غرب پایتخت بود، شدند. در آنالیز های اولیه با توجه به سالم بودن در های ورودی و اینکه دزد کلید گاوصندوق را داشت، احتمال اینکه سرقت به دست شخصی آشنا انجام شده باشد، قوت گرفت. با به دست آمدن این سرنخ، تحقیقات روی افرادی که به آن خانه رفت و آمد داشتند، متمرکز شد.

در آنالیز های انجام شده معین شد یکی از افرادی که جدیدا به خانه مرد تاجر رفت و آمد دارد، دختر جوانی به نام رکسانا 26 ساله است که به تازگی با پسر خانواده به نام امیر حسین نامزد نموده است.

امیرحسین در تحقیقات در رابطه با نامزدش گفت: رکسانا دختر آرام و مهربانی است. مدتی قبل با او در فضای مجازی آشنا شدم و روز به روز ارتباط ما بیشتر می شد. در مدت زمان کوتاهی به او دل بستم. وقتی از علاقه ام به رکسانا گفتم، متوجه شدم او نیز به من علاقه مند شده است. موضوع را با خانواده ام مطرح کردم و به همراه آن ها برای مراسم خواستگاری راهی خانه رکسانا شدیم.

پسر جوان در ادامه تحقیقات به کارآگاهان گفت: رکسانا در برجی در منطقه فرمانیه زندگی می کرد و شب خواستگاری مادر، دایی و خاله اش در مراسم حضور داشتند. صحبت ها بین خانواده ها مطرح شد و من و رکسانا با هم نامزد کردیم و قرار شد چند ماه دیگر ازدواج کنیم. شبی که فردای آن روز از خانه مان سرقت شد، تولد من بود و جشن در خانه مادرعظیمم در محدوده نواب برگزار گردید.

امیرحسین گفت: رکسانا هم به عنوان نامزدم در جشن تولدم شرکت کرد. رکسانا آن شب خانه مادر عظیمم ماند و صبح گفت باید به خانه برود و کار دارد. من هم او را مقابل برجی که محل سکونتشان بود، رساندم. از من خواست منتظرش بمانم و من هم طبق خواسته او عمل کردم. سه ساعتی مقابل برج منتظر رکسانا ماندم تا رکسانا از برج خارج شد و با من برگشت؛ البته بعد از آن روز رفتار او نسبت به من خیلی سرد شد و مدام بهانه می آورد و سعی می کرد رابطه اش را با من کم کند.

اظهارات پسر جوان و رفتار های مشکوک رکسانا، شک کارآگاهان را برانگیخت. مأموران بلافاصله راهی برج محل سکونت رکسانا شدند و آنالیز ها نشان داد واحدی که دختر جوان مدعی شده بود خانه اش است، به مدت 48 ساعت در زمانی که امیرحسین و خانواده اش به خواستگاری رفته بودند، اجاره شده بود. از سویی با استعلام هویت دختر جوان معین شد که نام او جعلی است و رکسانا، در واقع دزدی است که به غیر از سابقه کیفری که گذارنده بود، به اتهام سرقت از خانه 15 زن در یکی از دادسرا های پایتخت پرونده دارد.

با برملا شدن این موضوع، دختر جوان بازداشت و زمانی که با مدارک پلیسی روبرو شد، به سرقت از گاوصندوق مرد تاجر و دزدی از 15 زن دیگر اعتراف کرد.

او گفت: با حضور در مجالسی که در خیریه ها برگزار می شد، سعی می کردم اعتماد افرادی را که آنجا هستند، جلب کنم. بعد از گذشت مدتی از دوستی ام با آنها، برنامه ای را طراحی می کردم تا من را به خانه شان دعوت نمایند. به عنوان میهمان به خانه آن ها می رفتم و به بهانه تعویض لباس وارد اتاق هایشان می شدم. از آنجایی که معمولا افراد وسایل با ارزش شان را در اتاق خواب هایشان مخفی می نمایند، در فرصتی که برای تعویض لباس به اتاق ها می رفتم، وسایل باارزش را سرقت می کردم.

رکسانا درباره سرقت از خانه مرد تاجر نیز گفت: وقتی با امیرحسین آشنا و از شرایط اقتصادی اش باخبر شدم، تصمیم گرفتم از او نیز سرقت کنم. وقتی او پیشنهاد خواستگاری به من داد، برای جلب اعتمادش به دروغ گفتم در برجی در فرمانیه زندگی می کنیم. بعد هم به همراه چند نفر از دوستانم که با آن ها در کار های خلاف آشنا شده بودم، واحدی را در یکی از برج ها 48 ساعت اجاره کردم تا مراسم خواستگاری در آنجا برگزار گردد.

دختر جوان ادامه داد: یک هفته قبل از سرقت از خانه پدر امیرحسین، به بهانه میهمانی وارد خانه شده و دسته کلید او را که کلید خانه و گاوصندوق داخل آن بود، سرقت کردم. صبح روز تولد امیرحسین می دانستم که مادر امیرحسین خانه مادرعظیمش است و پدرش نیز برای انجام کاری از خانه خارج می گردد. بهترین فرصت برای اجرای نقشه ام بود. تنها کسی که ممکن بود برایم دردسر به وجود آورد، امیرحسین بود که با این ترفند که در خانه مان کار دارم، امیرحسین را به فرمانیه کشاندم و سه ساعت او را مقابل برج معطل کردم. خودم هم بلافاصله پس از اینکه وارد برج شدم، از در دیگر خارج شده و فورا به خانه امیرحسین رفته و سرقت را انجام دادم و به برج برگشتم و امیرحسین در تمام این مدت مقابل برج ایستاده بود و تصور می کرد من داخل آپارتمان مان هستم.

سردار علیرضا لطفی، رئیس پلیس آگاهی تهران عظیم، با تأیید این خبر گفت: تحقیقات برای معین شدن جرائم احتاقتصادی دختر جوان و کشف زوایای پنهان پرونده ادامه دارد.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: فرارو
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 132309

به "سرقت 3.5 میلیاردی دختر جوان از پدر خواستگارش!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرقت 3.5 میلیاردی دختر جوان از پدر خواستگارش!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید