اختصاص 6000 میلیارد تومان برای خرید قیر توسط دستگاه های اجرایی ذی ربط

به گزارش مجله سرگرمی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای مقرر کردند 6000 میلیارد تومان برای خرید قیر به دستگاه های اجرایی ذی ربط اختصاص یابد.

اختصاص 6000 میلیارد تومان برای خرید قیر توسط دستگاه های اجرایی ذی ربط

به گزارش خبرنگاران نمایندگان مجلس در جلسه علنی نوبت بعد از ظهر امروز (یکشنبه) و در جریان برطرف ایرادات شورای نگهبان از طرح استفساریه بند ه تبصره 1 قانون بودجه سال 98 آن را به این توضیح اصلاح کردند.

شرکت ملی نفت ایران مکلف است مبلغ 60 هزار میلیارد ریال از منابع دریافتی بابت خوراک مایع تحویلی به پتروشیمی ها و پالایشگاه ها را به صورت ماهانه به حسابی که نزد خزانه داری کل کشور افتتاح می گردد واریز کند.

بر این اساس سازمان برنامه و بودجه موظف است صد در صد مبالغ واریزی را به صورت ماهانه به دستگاه های اجرایی ذی ربط در سقف سهمیه های زیر برای خرید قیر مصرفی و پرداخت هزینه های اجرای آسفالت اختصاص دهد.

خزانه داری کل کشور مکلف است مبلغ واریزی شرکت ملی نفت ایران به حساب مربوطه را به صورت کامل بر اساس درصدهای تعیین شده به حساب دستگاههای اجرایی مربوط واریز و با شرکت مذکور در خاتمه سال تصفیه حساب کند.

طبق این مصوبه تامین قیر موضوع این بند نسبت به سایر احتیاجها در اولویت است و دستگاههای اجرایی ذیربط مکلفند ترتیبی اتخاذ نمایند که قیر مورد احتیاج سایر امور پس از تامین قیر موضوع این بند تحویل آنها گردد.

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

تور کشتی کروز: تور کشتی کروز: سفری هیجان انگیز به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 52091

به "اختصاص 6000 میلیارد تومان برای خرید قیر توسط دستگاه های اجرایی ذی ربط" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص 6000 میلیارد تومان برای خرید قیر توسط دستگاه های اجرایی ذی ربط"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید