396 هزار دستگاه اتوبوس برای بازگشت زوار اربعین احتیاج است

به گزارش مجله سرگرمی، معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: 840 هزار زائر در عراق باقی مانده که برای بازگرداندن آن ها نیازمند 396 هزار سرویس اتوبوس هستیم.

396 هزار دستگاه اتوبوس برای بازگشت زوار اربعین احتیاج است

به گزارش گروه مالی خبرنگاران؛ مهران قربانی گفت: تعداد حمل و نقل عمومی در مرز های چهارگانه (مهران، شلمچه، چذابه، خسروی) در مجموع دو برابر سال گذشته بوده است.

وی در نشستی که روز شنبه با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای برگزار گردید، اضافه کرد: حمل و نقل زائران در اربعین نسبت به سال گذشته با کیفیت بهتر درحال انجام است و آسیب شناسی طرح اربعین از سال گذشته از سامانه های حمل و نقل هوشمند در سازمان اجرا شده است.

معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: دوربین های نظارت تصویری تمامی تردد ها را رصد می نماید.

قربانی ادامه داد: باتوجه به برنامه ریزی های حمل و نقل جاده ای ویژه اربعین اضافه کرد: وضعیت شبکه های حمل و نقل ویژه اربعین از روز های گذشته آنالیز شده و جمعا 11 هزار دستگاه اتوبوس برای خدمات رسانی در نظر گرفته شده بود و سامانه های 141 نیز اطلاع رسانی های خوبی را به هموطنان درخصوص ناوگان های حمل و نقل انجام دادند.

وی با بیان اینکه تعداد حمل و نقل عمومی در مرز های چهارگانه در مجموع دو برابر سال گذشته بوده است، گفت: در مرز های مهران، شلمچه، چذابه و خسروی در مجموع دو برابر سال گذشته تردد اجرا شده است و تعداد تجمع زائرین در انتظار بازگشت تا 27 مهر 840 هزار نفر بوده است و پیش بینی می گردد برای بازگشت زائران حدود 396 هزار سرویس اتوبوس به صورت روزانه احتیاج است.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 53772

به "396 هزار دستگاه اتوبوس برای بازگشت زوار اربعین احتیاج است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "396 هزار دستگاه اتوبوس برای بازگشت زوار اربعین احتیاج است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید