گتوزو: هدف ما لیگ قهرمانان نبود، حسرت امتیازات از دست رفته را می خورم

به گزارش مجله سرگرمی، باشگاه اول فصل مرا مجبور نکرد به لیگ قهرمانان صعود کنیم. فقط از من خواستند کوشش کنم اما اگر فردا شب به لیگ قهرمانان اروپا صعود کنیم، شاید ریشم را بتراشم!

گتوزو: هدف ما لیگ قهرمانان نبود، حسرت امتیازات از دست رفته را می خورم

گتوزو: هدف ما لیگ قهرمانان نبود، حسرت امتیازات از دست رفته را می خورم

جنارو گتوزو در کنفرانس خبری پیش از آخرین بازی تیمش در فصل جاری رقابت های سری A ایتالیا از مخاطرات رقیبی به نام اسپال سخن گفت.

سرمربی میلان در این باره گفت: اسپال را بسیار خوب می شناسم. وقتی در سری C بودم، مقابل آن ها قرار گرفتم. با سمپلیجی سال هاست که صحبت می کنم. اسپال بال های سرعتی دارد و تیمی بزرگ است. باید با تمام قوا حمله کنیم و فقط روی پیروزی تمرکز کنیم. تیمم از بازیکنانی شگفت انگیز تشکیل شده و باید بگویم قدردان آن ها هستم. هر اتفاقی بیفتد، نظرم در این خصوص عوض نخواهد شد.

او در ادامه اضافه نمود: قبل از بازی، چه مدیران چه بازیکنان و چه من، فقط و فقط برای پیروزی مقابل اسپال تمرکز نموده ایم. واقعا تحت تاثیر این ذهنیت حاکم بر میلان قرار گرفته ام. فقط بازی خودمان مهم خواهد بود. اسپال برای پیروزی کوشش خواهد نمود چون بین جایزه یازدهم و دوازدهم شدن فاصله زیادی وجود دارد. مقابل فروزینونه 60 هزار تماشاگر بودند اما نیمه اول بد بازی کردیم و پنالتی هم دادیم. با همه صحبت کردم و گفتم دیگر اجازه نداریم چنین نمایشی را نشان دهیم. آباته واقعا مرا تحت تاثیر قرار داد. هنوز هم افسوس می خورم چون در برخی بازی ها می توانستیم امتیازات بیشتری بگیریم.

گتوزو اضافه نمود: طرفداران ما خارق العاده هستند. وقتی در مجموع یک فصل بیش از یک میلیون طرفدار به تماشای بازی می آیند، فقط باید تشکر کنیم. طرفداران لایق بهترین ها هستند و باید جواب لطفشان را بدهیم. باشگاه اول فصل مرا مجبور نکرد به لیگ قهرمانان صعود کنیم. فقط از من خواستند کوشش کنم اما اگر فردا شب به لیگ قهرمانان اروپا صعود کنیم، شاید ریشم را بتراشم! تمرین دادن میلان یک رویاست و من می خواهم این رویا ادامه داشته باشد. ببخشید که گاهی کنترلم را از دست دادم اما این بخشی از شخصیت من است. از حرفه ای گری شما خبرنگاران ممنونم. گاهی البته اطلاعات غلطی نوشتید اما خب اشکالی ندارد چون این هم بخشی از شغل شماست. فردا خواهیم دید به لیگ قهرمانان اروپا می رویم یا با ناامیدی به قطار برمی گردیم. اگر به قطار تیم برگشتیم و برخی از شما خبرنگاران را آنجا دیدم، با لگد بیرونتان خواهم کرد!

پرنده پارسی: پرنده پارسی: آخرین اخبار و مقالات خبری و تحلیلی

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 25241

به "گتوزو: هدف ما لیگ قهرمانان نبود، حسرت امتیازات از دست رفته را می خورم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گتوزو: هدف ما لیگ قهرمانان نبود، حسرت امتیازات از دست رفته را می خورم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید