کعبی: سه هفته برای آماده سازی مجدد بازیکنان خیلی کم است

به گزارش مجله سرگرمی، مربی فولاد خوزستان می گوید زمان پیش بینی شده برای آماده سازی مجدد بازیکنان کم است.

کعبی: سه هفته برای آماده سازی مجدد بازیکنان خیلی کم است

حسین کعبی در کفت و گو با خبرنگاران، درباره آخرین شرایط تیم فولاد اظهار کرد: تیم ما تمریناتش را از همه دیرتر تعطیل کرد و برای مان آمادگی بدنی بازیکنان مهم است. مربی اسپانیایی برنامه کامل تمرینی به بازیکنان داده و طبق آن بازیکنان مان را کنترل می کنیم. آن ها در قرنطینه به سر می برند اما به صورت روزانه و هفتگی برای مان از تمرینات شان ویدئو میفرستند تا آن ها را زیر نظر داشته باشیم.

او ادامه داد: این بحران برای کل تیم های جهان رخ داده و سلامتی همه را به خطر انداخته است. به نظر همان موقع که یک هفته بازی بدون تماشاگر هم برگزار کردند باید لیگ را تعطیل می کردند. اما به هر حال باید به تصمیمات فدراسیون و سازمان لیگ احترام گذاشت.

مربی فولاد خوزستان در واکنش به مدت زمان اعلام شده برای آماده سازی تیم ها پیش از شروع دوباره لیگ گفت: سه هفته برای آماده سازی بازیکنان خیلی کم است. به هر حال من هم فقط یک سال است که فوتبال را کنار گذاشته ام و می دانم برای بازیکنانی که اکنون یک ماه است در خانه مانده اند و تمرین سنگینی نداشته اند، چقدر سخت است در این مدت زمان کوتاه به شرایط ایده آل خود برگردند.

او در خاتمه گفت: درباره این مساله بیشتر مربی ضرر می نماید چرا که بازیکنان قرارداد دارند، هرموقع به آن بگویند تمرین شان را انجام می دهند و دستمزدشان را می گیرند. در این خصوص فدراسیون و سازمان لیگ تصمیم می گیرند اما باید جوری تصمیم گیری نمایند که به ضرر تیم ها نباشد. باید ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 84877

به "کعبی: سه هفته برای آماده سازی مجدد بازیکنان خیلی کم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کعبی: سه هفته برای آماده سازی مجدد بازیکنان خیلی کم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید