کاهش تعرفه برق کاشان در دستور کار دولت قرار بگیرد

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، سیدجواد ساداتی نژاد پیش از ظهر یک شنبه پس از افتتاح طرح های نیروگاه سیکل ترکیبی کاشان و چند طرح دیگر توسط معاون اول رئیس جمهور در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به ظرفیت های بالای کاشان گفت: کاشان دومین قطب فراوری فرش دنیا است اما صنایع کاشان از کمبود نقدینگی رنج می برد.

کاهش تعرفه برق کاشان در دستور کار دولت قرار بگیرد

وی ضمن اشاره به خط انتقال آب زاینده رود به کاشان اضافه کرد: این پروژه پیشرفت 98 درصدی داشته است که با اعتبار کمی قابل حل است در حالی که منطقه کاشان دارای بحران آب است و ایجاد بازار آب می تواند مشکل آبی کاشان را رفع کند.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس ضمن ارائه پیشنهاد ایجاد مزرعه خورشیدی در کاشان ابراز داشت: قطعی آب در کاشان به خصوص در تابستان معضل انکار ناشدنی است در حالی که 7.5 میلیارد لیتر آب مصرفی کاشان در تابستان توسط کولرهای آبی کاشان و آران و بیدگل مصرف می گردد اما تبدیل کولرهای آبی به گازی مشکل قطعی آب در کاشان و آران و بیدگل حل می نماید.

وی با ارائه پیشنهاد تبدیل تعرفه چهار گرمسیری به سه گرمسیری گفت: هزینه برق مصرفی در کاشان نسبت به کل استان 35 درصد گرانتر است چرا که کوهای آبی در تابستان حتی در شب به دلیل گرمای زیاد روشن است.

پرنده پارسی: پرنده پارسی: آخرین اخبار و مقالات خبری و تحلیلی

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 10229

به "کاهش تعرفه برق کاشان در دستور کار دولت قرار بگیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش تعرفه برق کاشان در دستور کار دولت قرار بگیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید