چهاردهمین جشنواره ملی آش ایرانی آبان ماه در زنجان برگزار می گردد

به گزارش مجله سرگرمی، مدیرکل میراث فرهنگی استان زنجان گفت: در راستای استفاده از تمامی فرصت های موجود برای جذب گردشگر، با هدف توزیع مناسب رویدادهای گردشگری چهاردهمین جشنواره ملی آش ایرانی آبان ماه امسال در زنجان برگزار می گردد.

چهاردهمین جشنواره ملی آش ایرانی آبان ماه در زنجان برگزار می گردد

یحیی رحمتی با اعلام این خبر، مطرح کرد: هم زمان با میلاد مبارک رسول اکرم (ص)، چهاردهمین جشنواره ملی آش ایرانی در زنجان برپا می گردد.

برگزاری رویدادهای مختلف در زنجان و استقبال مردم از این رویدادها، زنجان را به شهر جشنواره ها تبدیل نموده است که سال جاری نیز با توجه به برنامه ریزی سنواتی جشنواره ملی اقوام و عشایر ایرانی که از بیست و یک تا بیست و پنجم مرداد ماه در مجموعه گردشگری گاوازنگ زنجان به اجرا در می آید بر آن شدیم تا چهاردهمین دوره از جشنواره ملی آش ایرانی را در آبان ماه با هدف توزیع زمانی مناسب رویدادهای گردشگری برگزار کنیم.

رئیس چهاردهمین جشنواره ملی آش ایرانی هدف از برگزاری جشنواره ها را جذب گردشگر در تمام فصول سال خواند و گفت: رویدادهای گردشگری با هدف ایجاد بهانه و فراهم کردن زمینه های انگیزشی سفر برای گردشگران و مسافران در مناطق کم گردشگر به ویژه در فصول رکود گردشگری برپا می گردد که جشنواره ملی آش ایرانی نیز به همین علت در سال 84 در فهرست جاذبه های خاص گردشگری استان زنجان تعریف شد. هر ساله نیز به بهانه برگزاری این جشنواره طی سیزده دوره برگزاری در فصول مختلف تعداد قابل توجهی از مسافران و گردشگران به استان زنجان سفر می نمایند.

رحمتی با اشاره به اینکه جشنواره ملی آش ایرانی رکورد بازدید روزانه 120 هزار نفر را در کارنامه خود دارد، اعلام کرد: این جشنواره به یک مطالبه مردمی بدل شده و از جای جای میهن عزیزمان همه ساله هموطنانمان خواهان برگزاری آن هستند که سال جاری نیز مانند سنوات گذشته هر چه با شکوه تر برگزار خواهد شد.

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

تور کشتی کروز: تور کشتی کروز: سفری هیجان انگیز به اقیانوس ها

منبع: دنیای سفر
انتشار: 26 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 26 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 36374

به "چهاردهمین جشنواره ملی آش ایرانی آبان ماه در زنجان برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهاردهمین جشنواره ملی آش ایرانی آبان ماه در زنجان برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید