پرواز پیروز مرد عنکبوتی بر فراز گیشه جهان

به گزارش مجله سرگرمی، آی سینما: در حالی که قسمت جدید مرد عنکبوتی هنوز در آمریکای شمالی اکران نشده، این فیلم ابرقهرمانی مارول در اولین آخر هفته نمایش خود در گیشه جهان به بیش از 110 میلیون دلار فروش دست یافت. این رقم قابل توجه از اکران در چین، ژاپن و هنگ کنگ به دست آمد.

پرواز پیروز مرد عنکبوتی بر فراز گیشه جهان

بیشترین پیروزیت در چین رقم خورد و مرد عنکبوتی: دور از خانه از پرجمعیت ترین کشور دنیا 98 میلیون دلار در سه روز اول کسب کرد و چهارمین افتتاحیه پیروز برای یک فیلم ساخته شده از روی داستان های مصور در تاریخ گیشه چین را به نام خود زد.

این فیلم در ژاپن هم 9.4 میلیون دلار و در هنگ کنگ 3.8 میلیون دلار فروخت تا در مجموع فروش بین المللی خود را به 111 میلیون دلار برساند.

داستان دور از خانه بعد از ماجراهای انتقامجویان: آخر بازی می گذرد و این بار پیتر پارکر با بازی تام هالند برای یک سفر مدرسه ای به اروپا سفر نموده و نیک فیوری او را به کار می گیرد تا در قالب مرد عنکبوتی با تهدید یک دنیای موازی مقابله کند.

دیگر فیلم پیروز در گیشه دنیا داستان اسباب بازی 4 بود که این هفته 80 میلیون دلار از گیشه 45 کشور به جیب سازندگانش ریخت. این انیمیشن در گیشه آمریکای شمالی هم 58 میلیون دلار فروخت و مجموع درآمد دنیای خود را به 496 میلیون دلار رساند.

فیلم ترسناک آنابل به خانه می آید که در آخر هفته در گیشه آمریکا و کانادا 31 میلیون دلار فروخته، 45 میلیون دلار هم در 63 کشور فروش کرد. محصول جدید دنیا سینمایی احضار روح که هفتمین فیلم این مجموعه است، بهترین فروش خارجی را از مکزیک با 6.9 میلیون دلار به دست آورد.

دیگر فیلم جدید این هفته یعنی دیروز ساخته دنی بویل هم 7.7 میلیون دلار از اکران در 30 کشور به جز آمریکا و کانادا فروخت. فروش 2.8 میلیون دلاری در انگستان بهترین رکورد فروش افتتاحیه این فیلم بود.

9417

mahsanblog.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: آی سینما
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 30257

به "پرواز پیروز مرد عنکبوتی بر فراز گیشه جهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرواز پیروز مرد عنکبوتی بر فراز گیشه جهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید