نماینده مجلس: کم کاری مسئولان باعث ورود رهبری به مسمومیت ها شد

به گزارش مجله سرگرمی، عصرایران نوشت: نوری قزلچه گفت: آن هایی که می گویند موضوع را بزرگ نکنید و به آن نپردازید باید بدانند تذکرات رهبری نشان داد موضوع بسیار مهم است.

نماینده مجلس: کم کاری مسئولان باعث ورود رهبری به مسمومیت ها شد

کننده مجلس درباره بحث حوادث اخیر در مدارس دخترانه گفت: معتقدم که دستگاه های متولی کم کاری و کوتاهی کردند و کار به جایی رسید که رهبری هم به موضوع ورود کردند و گفتند مسئولان باید با جدیت موضوع را پیگیری کنند و اگر عمدی باشد به اشد مجازات برسند.

غلامرضا نوری قزلچه با اشاره به سخنان رهبری درباره مسمومیت دانش آموزان ادامه داد: این نشان از اهمیت موضوع دارد. آن هایی که می گویند موضوع را بزرگ نکنید و به آن نپردازید باید بدانند تذکرات رهبری نشان داد موضوع بسیار مهم است و مسئولان باید جدی تر و محکم تر با این موضوع برخورد می کردند، ولی آن ها کوتاهی کردند و این کوتاهی برای کسی پذیرفته شده نیست.

رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس اظهار کرد: اینکه در کشور ما چنین اتفاقی با این وسعت بیفتد، ولی هنوز ندانیم ریشه و منشا چیست این خیلی علامت سوال بزرگی است و امیدواریم و سریع جمع شود و موضوع ریشه های خطرناکی نداشته باشد.

وی ادامه داد: ما نگران رفتار های افراطی و متحجرانه هستیم، چون در مدارس دخترانه این اتفاقات افتاده؛ معلوم است که تحصیل دختران را هدف قرار داده اند. اگر در اماکن دیگر، این اتفاقات می افتاد احتمالات چیز دیگری بود، اما الان معلوم است که تحصیل دختران هدف است و باید ریشه این فکر در جامعه خشکانده شود.

کننده مردم بستان آباد (آذربایجان شرقی) در مجلس گفت: معلوم است کسی که فکر متحجرانه و بسته ای دارد و روش های افراطی گرایی دارد دست به چنین اقدامی می زند. معمولا جریان های تندرو و افراطی خیلی زود در دام توطئه های مخالفین و دشمنان می افتند و کار های را انجام می دهند که به نفع بدخواهان و دشمنان است و سنخ کار افراطی همین است.

وی در مورد این سوال که برخی این اقدامات را توطئه های دشمنان نظام می دانند گفت: من این را نفی نمی کنم، ولی هر چه هست آن ها عاملان و مزدوران کج فهم داخلی دارند که این کار ها را انجام می دهند. دشمنان، دشمنی دارند و دشمنی آن ها عجیب نیست، ولی اینکه مزدوران داخلی آن ها دست به چنین اقدامی می زنند جای تاسف دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 17 اسفند 1401 بروزرسانی: 17 اسفند 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 164486

به "نماینده مجلس: کم کاری مسئولان باعث ورود رهبری به مسمومیت ها شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده مجلس: کم کاری مسئولان باعث ورود رهبری به مسمومیت ها شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید