نفرات برتر کمیته و کاتا نوجوانان و جوانان معین شدند

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، روز نخست اولین دوره مسابقات بین المللی کاراته گلستان کاپ، بعدازظهر پنجشنبه در سالن ورزشی دانشگاه آزاد شهرستان علی آباد کتول به سرانجام رسید و نفرات برتر کمیته و کاتا در رده های سنی نوجوانان و جوانان تعیین شدند.

نفرات برتر کمیته و کاتا نوجوانان و جوانان معین شدند

در وزن 45- کیلوگرم کمیته نوجوانان، صادق شهرکی از ایران بر سکوی نخست ایستاد، رضا شاکری از ایران نایب قهرمان شد و امین دیلمی و محمدامین اسدی هر دو از ایران به طور مشترک سوم شدند.

در وزن 57- کیلوگرم کمیته نوجوانان، سید سجاد حسینی از ایران اول شد، نجات کریم علی از آذربایجان به مقام نایب قهرمانی رسید و اریک سرگی سان از آذربایجان و الکس اوچیان از ارمنستان عنوان سوم مشترک را به دست آوردند.

در وزن 63- کیلوگرم کمیته نوجوانان، مهران واحدی از افغانستان قهرمان شد، سید سجاد حسینی از ایران مقام دوم را کسب کرد و مند شاسوار از عراق و شهرام جرجیز ابراهیم از آذربایجان به طور مشترک سوم شدند.

در وزن 70- کیلوگرم کمیته نوجوانان، محمدحسین عزت نیا از ایران پیروز به کسب عنوان نخست شد، محمدرضا فندرسکی از ایران بر سکوی دوم ایستاد و علی اکبر کاویان و امین اسلانی هر دو از ایران بر سکوی سوم مشترک ایستادند.

در وزن 70+ کیلوگرم کمیته نوجوانان، متین قربان پور از ایران اول شد، یاور بای عبدالله یو از آذربایحان عنوان نایب قهرمانی را به دست آورد و محمدمهدی بوستانی و حسین سجادی هر دو از ایران مقام سوم مشترک را کسب کردند.

در بخش کاتا نوجوانان هم محمد گل از ایران قهرمان شد، محمد اصل مند از ایران مقام نایب قهرمانی را کسب کرد و موسی الرضا اسلانی و امیرمهدی سمیعی هر دو از ایران به طور مشترک سوم شدند.

در وزن 52- کیلوگرم کمیته جوانان، قهر قازاریان از ارمنستان قهرمان شد، مجتبی جهان طلب از ایران بر سکوی دوم ایستاد و شهاب زرین فر از ایران و آرگیشتی مانتساکاریان از ارمنستان به طور مشترک سوم شدند.

در وزن 55- کیلوگرم کمیته جوانان، اسماعیل خانه عنقا از ایران عنوان قهرمانی را کسب کرد، کارلن ماتیسیان از ارمنستان نایب قهرمان شد و رضا وزیری و علی برزگر هر دو از ایران به طور مشترک مقام سوم را به دست آوردند.

در وزن 61- کیلوگرم کمیته جوانان، امیرحسین النگی از ایران مقام نخست را کسب کرد، خیرالله واحدی از افعانستان نایب قهرمان شد و علی دیلم از ایران بر سکوی سوم ایستاد.

در وزن 68- کیلوگرم کمیته جوانان، مهدی جور از ایران قهرمان شد، طاها قاضی محسنی از ایران مقام نایب قهرمانی را به دست آورد و ابوالفضل غریب و محمدرضا نریمانی هر دو از ایران به طور مشترک سوم شدند.

در وزن 76- کیلوگرم کمیته جوانان، محمدمهدی رضایی از ایران عنوان قهرمانی را به دست آورد، امیرحسین فدایی از ایران نایب قهرمان شد و آرتاش هروتیونیان از ارمنستان و محمد شکی از ایران به طور مشترک سوم شدند.

در وزن 76+ کیلوگرم کمیته جوانان، محمدجواد بارانی از ایران پیروز به کسب مقام قهرمانی شد، محمدرضا پلنگی از ایران عنوان دوم را کسب کرد و احمد غزنوی و علی رجبی هر دو از ایران به طور مشترک سوم شدند.

در بخش کاتا جوانان هم سعید کاتبی فر از ایران قهرمان شد، مهدی حسنی خورشیدی از ایران بر سکوی دوم ایستاد و شایان یاور زاده از ایران و الیاس فومن از عراق به طور مشترک سوم شدند.

این رقابت ها آدینه با برگزاری بخش کمیته و کاتا در رده های سنی بزرگسالان و پیشکسوتان به پایان می رسد.

حدود 200 ورزشکار در قالب 15 تیم خارجی و 13 تیم داخلی در اولین دوره مسابقات بین المللی کاراته گلستان کاپ شرکت دارند.

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

namasho.com: نماشو: آگهی رایگان، رپورتاژ خبری، طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وبسایت

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 56245

به "نفرات برتر کمیته و کاتا نوجوانان و جوانان معین شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نفرات برتر کمیته و کاتا نوجوانان و جوانان معین شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید