نشست مشترک معاون صنایع دستی و نماینده سازمان جهانی مالکیت معنوی

به گزارش مجله سرگرمی، معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با مدیر بخش معاهده لیسبون و طرح های سازمان جهانی مالکیت معنوی (WIPO) دیدار و گفت و گو کرد.

نشست مشترک معاون صنایع دستی و نماینده سازمان جهانی مالکیت معنوی

این دیدار همزمان با چهارمین روز برپایی سی امین نمایشگاه ملی صنایع دستی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران انجام شد.

در این نشست پویا محمودیان معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و الکساندرا گرازیولی مدیر بخش معاهده لیسبون و طرح های سازمان دنیای مالکیت معنوی (WIPO)، ژنو، سوئیس، درباره روش های ثبت نشانه های جغرافیایی ویژه صنایع دستی مناطق مختلف ایران از طریق سازمان دنیای مالکیت معنوی و دریافت برند دنیای و توزیع بین المللی تولیدات هنرمندان کشورمان در سراسر دنیا، بحث و تبادل نظر کردند.

الکساندراگرازیولی در این دیدار علاقه مندی خود را برای برگزاری سمینارهای مختلف با موضوع صنایع دستی ایران و برقراری ارتباط موثر میان کشورمان و سازمان دنیای مالکیت معنوی اعلام کرد.

مدیر بخش معاهده لیسبون و طرح های سازمان دنیای مالکیت معنوی (WIPO)، قرار است با ارزیابی حوزه فروش و تولید هنرهای سنتی و صنایع دستی ایران و تعریف استانداردهای مرتبط با این بخش، به ثبت نشانه های جغرافیای صنایع دستی کشورمان کمک کند.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: سازمان میراث فرهنگی
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 41887

به "نشست مشترک معاون صنایع دستی و نماینده سازمان جهانی مالکیت معنوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست مشترک معاون صنایع دستی و نماینده سازمان جهانی مالکیت معنوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید