مهمترین چالش شهر تهران، چالش مالی است

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، سیدکامل تقوی نژاد یکی از پنج گزینه شهرداری تهران که به عنوان نفر اول برنامه های خود در خصوص اداره شهر تهران را ارائه کرد، با بیان اینکه مهمترین چالش شهر تهران چالش مالی است، گفت: ابرچالش منابع مالی و بدهی ها و نظام پرداخت، شهر تهران را با چالش های بسیاری روبرو نموده است.

مهمترین چالش شهر تهران، چالش مالی است

وی با بیان اینکه برای حضور در شهرداری انگیزه دارم، گفت: قبل از حضور در جلسه، با دولت رایزنی های لازم را انجام داده ام و قول داده شده حمایت های لازم از مدیریت شهری انجام گردد. همچنین با بزرگان اصلاحات و اعتدال مشورت نموده و با وزیر اقتصاد نیز رایزنی نموده و قول همکاری برای حمایت از شهر تهران را گرفته ام.

تقوی نژاد با اشاره به سهم درآمدهای پایدار در تهران گفت: در حال حاضر درآمدهای پایدار در تهران از 7 تا 25 درصد در نوسان است که کوشش می کنیم آن را به 40 درصد برسانیم.

وی با اشاره به رکود حاصل در بخش مسکن، توضیح داد: توجه به کسب درآمدهای پایدار و افزایش مالیات های محلی با رضایت عمومی بخشی از راهکارهای حل چالش های مالی است.

تقوی نژاد با بیان اینکه من مدیر هزینه نیستم، بلکه مدیر خلق درآمد هستم، گفت: شهر تهران گران اداره می گردد و باید برای اداره آن صرفه جویی گردد.

وی ادامه داد: برای موفقیت در شهر تهران انگیزه دارم و اعتقاد دارم با بگومگوهای سیاسی دستاوردی برای شهر و شهرداری به دست نمی آید.

تقوی نژاد با اشاره به لزوم اعتماد و امید همشهری های تهرانی گفت: شهروندان باید در اداره شهر به شهرداری یاری نمایند.

mahsanblog.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 6160

به "مهمترین چالش شهر تهران، چالش مالی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهمترین چالش شهر تهران، چالش مالی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید