معرفی اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم کوتاه سلفی 20

به گزارش مجله سرگرمی، اعضای شورای سیاستگذاری نخستین جشنواره فیلم کوتاه سلفی 20 با موضوع کرونا معرفی شدند.

معرفی اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم کوتاه سلفی 20

به گزارش گروه فرهنگی مجله سرگرمی به نقل از روابط عمومی نخستین جشنواره فیلم کوتاه سلفی 20، اعضای شورای سیاستگذاری نخستین جشنواره فیلم کوتاه سلفی 20 معرفی شدند.

بدین ترتیب حبیب ایل بیگی کارشناس ارشد روابط بین الملل و قائم مقام بنیاد سینمایی فارابی، محمدجواد حق شناس رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، مهرداد خوشبخت تدوینگر، نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون، افشین هاشمی نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر و سینما، مرجان ریاحی نویسنده، مستندساز و مدیر و موسس پایگاه خبری فیلم کوتاه و مریم دوستی نویسنده و کارگردان سینما و موسس و دبیر جشنواره فیلم کوتاه سلفی 20، شورای سیاستگذاری این رویداد سینمایی را تشکیل می دهند.

جشنواره فیلم کوتاه سلفی 20 جشنواره ای سینمایی با موضوع زندگی پساکروناست که نتایج و تبعات شیوع این ویروس را بر انسان، جامعه، محیط زیست، سیاست، اقتصاد و … آنالیز می نماید.

این رویداد سینمایی اهدافی همچون واقع نمایی و تاثیرات مثبت و منفی شیوع و اپیدمی ویروس کرونا بر شیوه زیست مردم، طبیعت، اقتصاد و سیاست، جامعه، عدم خشونت و قهرمانان و شهدای سلامت را در قالب آثار سینمایی دنبال می نماید.

جشنواره فیلم کوتاه سلفی 20 جشنواره ای مجازی و آنلاین است که تمامی فرایند های اداری و فعالیت دبیرخانه آن در فضای مجازی صورت می گیرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 13 شهریور 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 99533

به "معرفی اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم کوتاه سلفی 20" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم کوتاه سلفی 20"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید