سینما

مصاحبه جالب احسان علیخانی با جومونگ

سونگ ایل گوک بازیگر نقش جومونگ در مصاحبه با احسان علیخانی در برنامه ماه عسل، به سوالاتی در باره سن و سال اش، علت جوان ماندن اش، بلندی قدش، تاریخ ایران، علت محبوبیت سریال جومونگ در ایران، نقش مورد علاقه اش در سریال جومونگ و... پاسخ می دهد.

27 شهریور 1401

ماجرای سفید شدن گوشت چرخ نموده فروشگاه شهروند

روز های گذشته بود که یک مشتری فروشگاه شهروند با انتشار ویدیویی در فضای مجازی، ادعا هایی درباره گوشت چرخ نموده خریداری شده از این فروشگاه عنوان کرد. ادعا هایی که با واکنش هایی روبرو شده است و ویدیو آن نیز میان کاربران دست به دست می گردد.

4 شهریور 1401

اکران آنلاین دو بسته تازه فیلم کوتاه در ودیو، هاشور و تیوال

تهران (پانا) - دو بسته فیلم کوتاه پنجره پائیز و قصه زندگی از روز چهارشنبه دوم شهریو ر 1401 در سه پلتفرم هاشور، ودیو و تیوال به صورت اشتراکی و فروشی، به صورت آنلاین اکران می گردد.

2 شهریور 1401

سریال علمی، تخیلی برای تمام بشریت؛ ناجی جنگ ستارگان از راه رسیده است؟

ماه مارس سال 2009 در قسمت پایانی یک سریال تلویزیونی علمی-تخیلی، مردی میانسال با ریشی انبوه جلوی تلویزیون ظاهر شد و آغاز کرد به خواندن بخش هایی از نشریه نشنال جئوگرافیک. برای هواداران سرسخت سریال علمی-تخیلی کالت ناوبر فضایی گالاکتیکا (Battlestar Galactica)، این...

1 مرداد 1401

حلقه افلاطونی و گالوم، حلقه نامرئی کجاست؟

موضوع اول (حلقه) حلقه یک نماد و سمبل است برای انتقال مفاهیم مهم در طول زمان حلقه در تلفظ یونانی یعنی آتیک یعنی به صاحبش این قدرت را می دهد به میل خود نامرئی گردد.

23 تیر 1401

جرج اورسن ولز؛ خالق همشهری سینما

او کسی است مناسب سینما و تئاتر، وقتی مقابل دوربین می آید گویی ناگهان دنیا از حرکت باز می ماند او همشهری سینماست. ژان رنوار

22 تیر 1401

معرفی شماری از دیدنی ترین روستاهای استان مازندران

ایرنا/ این خبر به جهت معرفی شماری از دیدنی ترین روستاهای استان مازندران برای شما نوشته شده است.

11 تیر 1401

نانوکامپوزیتی برای خنک کردن لباس کادر درمان

خبرگزاری خبرنگاران-گروهی از محققان دانشگاه ملی سنگاپور (NUS) یک ابرجاذب آب ایجاد نموده اند که تبخیر عرق را در لباس محافظ شخصی افزایش می دهد تا اثر خنک کننده برای کاربر داشته و دمای مناسبی را ایجاد کند.

8 خرداد 1401

فراستی امشب تریبون می گیرد

اولین قسمت از شب سینمایی شب های هنر امشب با اجرای مسعود فراستی به روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.

28 اردیبهشت 1401

دایی: به دادسرا نمی روم، جرمم را اعلام و احضارم کنید

اسطوره فوتبال ایران با بیان اینکه برای یاری به مردم کرمانشاه از هیچ نهاد دولتی یاری نگرفته، عنوان نمود در این باره فقط به مردم پاسخگو است.

28 اردیبهشت 1401
تعداد: (10197)