فوت وفن لاغری و کاهش وزن سریع با رژیم آب

به گزارش مجله سرگرمی، بیشتر مردم در مقطع زمانی خاصی از زندگی می خواهند کمی لاغر شوند یا فکر می کنند باید فعالیت بیشتری داشته باشند تا وزن اضافی خود را کاهش دهند. بسکمک از رژیم ها و برنامه های ورزشی ادعا می کنند که می توانند به افراد در نیل به این هدف کمک کنند.

فوت وفن لاغری و کاهش وزن سریع با رژیم آب

یکی از این رژیم ها رژیم آب است. رژیم آب به شما کمک می کند تا عادت خودرن و آشامیدن خود را که به طور معمول داشتید مدتی تغییر دهید.

چیزهایی که لازم دارید:

  • آب

راهنمای رژیم آب

مرحله اول: برنامه خود را طوری تنظیم کنید که هر روز حدود 2 لیتر آب بنوشید. شما باید در طول روز هر بار حدود 200 تا 250 میلی لیتر آب بنوشید. آب خنک بنوشید زیرا بعد از این که آب را بنوشید چند کالری برای گرم کردن آن در معده شما مصرف می شود.

مرحله دوم: هر وقت حس کردید که نیاز به میان وعده، تنقلات یا نوشیدنی های دیگر دارید، فقط آب بنوشید. نوشیدن آب به شما کمک می کند حس کنید سیر هستید. در این صورت، هله هوله نمی خورید و کالری اضافی وارد بدنتان نمی شود.

مرحله سوم: تا می توانید دستشویی بروید. احتمالاً با رژیم آب به تعداد دفعات بیشتری به دستشویی رفتن نیاز پیدا می کنید زیرا برای بیشتر مردم نوشیدن 2 لیتر آب در روز خیلی بیشتر از میزان آبی است که هر روز می نوشند. این یکی دیگر از فواید رژیم آب است: استفاده بیشتر از دستشویی به پاک سازی سیستم بدن شما کمک می کند.

مرحله چهارم: ورزش را جزو برنامه زندگی خود کنید. نوشیدن آب فراوان به شما کمک می کند که احساس سیر بودن داشته باشید و از خوردن تنقلات و نوشیدنی های ناسالم بپرهیزید اما ورزش کردن به همراه مصرف آب فراوان به شما کمک می کند که با سرعت بیشتری آب بنوشید.

مرحله پنجم: غذاهایی را بخورید که آبکی هستند. بنابراین، وقتی میان وعده یا تنقلاتی را همراه با نوشیدن آب فراوان میل می کنید، باز هم آب را به رژیم غذایی خود اضافه می کنید. برخی از غذاهایی که آب فراوان دارند عبارت اند از: هندوانه، انگور، بروکلی، اسفناج و عسل.

چند نکته و هشدار:

  • فارغ از فوایدی که رژیم آب برای سلامت افراد دارد، در واقع، همین قضیه که رژیم بدون خرجی است و هیچ پولی نمی خواهد خودش کلی مزیت محسوب می شود.
  • تنها چیزی که باید بخرید یک بطری آب است که آن را همیشه در دسترستان بگذارید تا مدام بنوشید.
  • اگر ورزش یا فعالیت بدنی نداشته باشید، خیلی وزن کم نمی کنید. پس، حتماً ورزش را به برنامه رژیم خود اضافه کنید.
  • برخی از افرادی که این نوع رژیم آب را شروع می کنند احساس ورم کردن می کنند زیرا بالا رفتن مصرف آب منجر به احتباس مایعات بدن می شود که امری موقتی است.
منبع: فوت و فن
انتشار: 17 مرداد 1401 بروزرسانی: 17 مرداد 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 164382

به "فوت وفن لاغری و کاهش وزن سریع با رژیم آب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوت وفن لاغری و کاهش وزن سریع با رژیم آب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید