فراخوان جذب کارگزار فن بازار تخصصی شهر هوشمند منتشر شد

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش خبرنگاران به نقل از پارک فناوری پردیس، چندی پیش سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران و مرکز تهران هوشمند، در راستای ماموریت های خود و با هدف توسعه بازار فناوری شرکت های فعال در حوزه شهر هوشمند و تامین نیازهای فناورانه و نوآورانه حوزه های ماموریتی شهرداری تهران، با مجوز شبکه فن بازار ملی ایران، فن بازار تخصصی شهر هوشمند را راه اندازی کرد.

فراخوان جذب کارگزار فن بازار تخصصی شهر هوشمند منتشر شد

به همین دلیل، شبکه فن بازار ملی ایران در جهت انجام فعالیت های اجرایی فن بازار هوشمند، قصد جذب دو مجموعه کارگزار را دارد.

احصاء نیازهای فناورانه معاونت ها و زیر مجموعه های شهرداری تهران، شناسایی شرکت های عرضه نماینده محصولات و خدمات فناورانه مرتبط با حوزه شهری، ارزیابی و احراز صلاحیت شرکت های شناسایی شده، تطبیق نیازها با محصولات و خدمات ارزیابی شده و عقد قرارداد با مجموعه های بهره بردار در شهرداری تهران، توسعه بازار محصولات دانش بنیان و فناور، انتقال فناوری و جذب سرمایه گذار، حوزه هایی است که کارگزاران علاقه مند می توانند در آن شرکت نمایند.

برای شرکت در این فراخوان، کارگزار متقاضی باید دارای شخصیت حقوقی بوده و زمینه فعالیت شرکت، (طبق اساسنامه)خدمات فناوری، توسعه بازار و مدیریت کسب و کار باشد.

علاوه بر این موارد داشتن سابقه فعالیت تخصصی در حوزه مربوطه و برخورداری از نیروی متخصص در زمینه شهری، مدیریت فناوری، توسعه کسب و کار، امور حقوقی از دیگر شرایط عمومی است که کارگزار برای شرکت در این فراخوان نیازمند آنهاست.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 73802

به "فراخوان جذب کارگزار فن بازار تخصصی شهر هوشمند منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان جذب کارگزار فن بازار تخصصی شهر هوشمند منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید