عقاب جنگی با چنگال قدرتمندش بچه گراز را کشت

به گزارش مجله سرگرمی، وقتی در حیات وحش هستید، همواره باید برای چیز های کوچک توقف کنید، زیرا هرگز نمی دانید که یک رؤیت ممکن است به کجا منجر گردد! برای این گروه، توقف برای خانواده ای از گراز های زگیل دار منجر به تماشای یک کشتار می گردد!

عقاب جنگی با چنگال قدرتمندش بچه گراز را کشت

به گزارش فرادید، نظیم محمد، 49 ساله که در پارک ملی کروگر این اتفاق را مشاهده نموده گفت: در یک رانندگی آرام و بدون حادثه در امتداد S 114 بود، جایی که من در حال فیلمبرداری از ایمپالا، مهمیزمرغ و تعدادی فیل در طول مسیر بودم، قبل از اینکه با خانواده ای از گراز ها روبرو شدم.

زمانی که گراز ها از زیر درختی به درخت دیگر می دویدند، به فیلم برداری ادامه دادم. من و خانواده ام کاملاً از حضور یک عقاب جنگی بی اطلاع بودیم تا زمانی که گراز ها در فضای باز از جاده عبور کردند.

پسرم اولین بار بود که متوجه ورود عقاب از سمت چپ شد و خوشبختانه من دستم را ثابت نگه داشتم و گراز ها را در فوکوس نگه داشتم. فقط یک بار که عقاب هدف خود را شکار کرد، متوجه شدم که چه رؤیت قابل توجهی را گرفته بودم! هیجان طبیعتاً همه را فرا گرفت... با وجود ماشین های زیادی که برای آنالیز متوقف شدند، اما بلافاصله بعد از آن رفتند، ما ماندیم.

دو ساعت بعد، هنگامی که عقاب جنگی دوباره از درخت نزدیک به پایین پرواز کرد، گراز کوچک را در چنگال خود محکم کرد و آن را به بوته ای نزدیک برد.

این مشاهده حتی نادرتر از کشتن گربه های بزرگ است، زیرا فیلم های بسیار کمی از کشتن عقاب های جنگی در پارک کروگر وجود دارد.

این پناهگاه شگفت انگیز حیات وحش که ما آن را پارک ملی کروگر می نامیم، می تواند پیش پا افتاده ترین و بی حادثه ترین چشم انداز را به چیزی به یادماندنی تبدیل کند، البته اگر کسی شکیبا باشد.

عقاب جنگی یکی از باشکوه ترین و زیباترین گونه های عقاب است.

منبع: فرارو
انتشار: 18 بهمن 1401 بروزرسانی: 18 بهمن 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 164474

به "عقاب جنگی با چنگال قدرتمندش بچه گراز را کشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عقاب جنگی با چنگال قدرتمندش بچه گراز را کشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید