سامانه کانون های فرهنگی وزارت بهداشت راه اندازی شد

به گزارش مجله سرگرمی، اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت با هدف تسهیل و تسریع در امور کانون های فرهنگی دانشگاه ها اقدام به راه اندازی سامانه کانون های فرهنگی کرد.

سامانه کانون های فرهنگی وزارت بهداشت راه اندازی شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، به نقل از مفدا، اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت با هدف تسهیل و تسریع در امور کانون های فرهنگی دانشگاه ها و تهیه بانک اطلاعاتی از کانون های فرهنگی و فعالیت های این نهاد های دانشجویی اقدام به راه اندازی سامانه کانون های فرهنگی کرد.بدین ترتیب با راه اندازی سامانه و بانک اطلاعاتی کانون های فرهنگی و مجامع تخصصی دارای کارتابل اختصاصی برای انجام کلیه فعالیت های خود خواهد شد. این فعالیت ها شامل ثبت کانون و مجمع، عضوگیری، برگزاری انتخابات شورای مرکزی، درخواست مجوز فعالیت، ارائه گزارش برگزاری برنامه و مستندسازی فعالیت ها و پیگیری امور مربوطه می شود.

در این سامانه همچنین بخش پورتال اطلاع رسانی جهت انتشار و انعکاس اخبار مربوط به امور کانون های فرهنگی و مجامع تخصصی طراحی شده است. دانشجویان می توانند از طریق ایمیل اداره کانون های فرهنگی به نشانی [email protected] اخبار خود را جهت درج در پورتال خبری به این اداره کل ارسال کنند.

سامانه کانون های فرهنگی وزارت بهداشت پیش از این با همکاری دانشگاه های علوم پزشکی یزد، شهیدبهشتی، اصفهان و اهواز برای اجرای پایلوت سامانه ورود و ثبت اطلاعات کانون های فرهنگی به اجرا درآمد و فاز اول این سامانه کانون (جهت عضویت دانشجو و ثبت اطلاعات کانون های فرهنگی) آماده بهره بردای همه دانشگاه های علوم پزشکی کشور است و ملاک عمل درخصوص کانون های فرهنگی از تاریخ اول شهریور سال جاری اطلاعات مندرج در این سامانه خواهد بود.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 99191

به "سامانه کانون های فرهنگی وزارت بهداشت راه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامانه کانون های فرهنگی وزارت بهداشت راه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید