زد و خورد پلیس با مخالفان دولت در تیرانا

به گزارش مجله سرگرمی، مخالفان دولت آلبانی با تجمع در یکی از خیابان های اصلی پایتخت این کشور برکناری نخست وزیر و برگزاری انتخابات مجلس را خواهان شدند.

زد و خورد پلیس با مخالفان دولت در تیرانا

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، احزاب مخالف دولت آلبانی شنبه با تجمع در تیرانا پایتخت این کشور استعفای دولت و برگزاری انتخابات مجلس را خواهان شدند.

به نوشته آسوشیتدپرس، هزاران تن از هواداران حزب مخالف آلبانی از سراسر کشور روز شنبه با تجمع در بلوار اصلی تیرانا در حالی که پوسترهای ضد دولتی در دست داشته و شعارهایی سر می دادند به سوی پلیس اشیا و وسایل آتش زا پرتاب کردند. معترضان موانع پلیس را در بخش ورودی یکی ساختمان دولتی شکستند، اما وارد این ساختمان نشدند.

رهبری اپوزیسیون حزب دموکرات راست، در حالی ادی راما نخست وزیر وابسته به حزب سوسیالیست چپ این کشور را متهم به فساد و پیوند با جرایم سازمان یافته می نماید که دولت حاکم منکر اتهام های مخالفان خود شده است.

این کشور مدتی است که درگیر اعتراض های ضد دولتی است به طوری که چندی قبل نیز مخالفان دولت آلبانی با تجمع مقابل دفتر نخست وزیری قصد داشتند درب ها را شکسته و وارد ساختمان شوند که با ممانعت پلیس و نیروهای امنیتی روبرو شدند. (جزئیات بیشتر)

انتهای پیغام/

mahsanblog.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 19238

به "زد و خورد پلیس با مخالفان دولت در تیرانا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زد و خورد پلیس با مخالفان دولت در تیرانا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید