رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور به گیلان و اردبیل سفر می نماید

به گزارش مجله سرگرمی، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ساعاتی دیگر به استان های گیلان و اردبیل سفر می نماید.

رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور به گیلان و اردبیل سفر می نماید

به گزارش خبرنگاران، دکتر علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، امروز دوشنبه 14 مرداد 98، در سفر به استان گیلان ضمن بازدید از تعدادی از پروژه های گردشگری، از آثار فرهنگی و تاریخی این استان نیز بازدید به عمل خواهد آورد.

دکتر مونسان در سفر دو روزه خود به استان گیلان به شهرستان های مختلف این استان سفر خواهد نمود و از نزدیک در جریان روند فعالیت های زیرساختی فضاهای تاریخی و گردشگری استان قرار خواهد گرفت.

افتتاح هتل 4ستاره ، افتتاح متمرکز 10 پروژه مرمتی، رونمایی از اطلس میراث فرهنگی استان گیلان و همچنین دریافت گزارش در مورد روند ثبت جهانی روستای قاسم آباد به عنوان روستای جهانی چادرشب از برنامه های سفر دکتر مونسان به استان گیلان است.

همچنین بازدید از پایانه مرزی آستارا و تاسیسات گردشگری این شهرستان از دیگر برنامه های سفر رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به این استان است و دکتر مونسان فردا به وسیله راستا حیران به استان اردبیل خواهد رفت.

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

تور کشتی کروز: تور کشتی کروز: سفری هیجان انگیز به اقیانوس ها

منبع: میراث آریا
انتشار: 26 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 26 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 35760

به "رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور به گیلان و اردبیل سفر می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور به گیلان و اردبیل سفر می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید