دود اتفاقات بازی پرسپولیس و سپاهان در چشم استقلال!

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، دیدار تیم های سپاهان و پرسپولیس در هفته بیست و هفتم لیگ برتر گذشته و همچنین نیمه نهایی جام حذفی آنقدر جنجالی بود که امروز کمیته انضباطی بعد از هفته ها آنالیز اتفاقات این مسابقه، رأی مفصلی را درباره اش صادر نموده است.

دود اتفاقات بازی پرسپولیس و سپاهان در چشم استقلال!

بخشی از این رأی مربوط به سیاوش یزدانی مدافع فصل قبل سپاهان است که بعد از بازی در لیگ برتر، با صحبت های جنجالی زمینه محرومیتش را فراهم کرد.

در رأی کمیته انضباطی آمده است: سیاوش یزدانی به دلیل تحریک عمومی به خشونت به یک جلسه از همراهی تیم خود و حضور در مسابقه که به لحاظ محرومیت متحمل شده ناشی از دستور موقت، باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. رأی از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.

در ضمنً در مورد بخشی از گزارش مقامات رسمی و نیز تخلفات ایراد خسارت، نقض اصولی کل رفتار و بروز خشونت از سوی تماشاگران منتسب به هر دو تیم، پرونده جهت تکمیل تحقیقات مفتوح و دستور موقت سابق الصدور نیز در مورد یزدانی ملغی می باشد.

یزدانی این فصل به تیم استقلال منتقل شده است و به این ترتیب دود اتفاقات دو بازی پرسپولیس و سپاهان و محرومیت این مدافع در چشم استقلال خواهد رفت.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 31170

به "دود اتفاقات بازی پرسپولیس و سپاهان در چشم استقلال!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دود اتفاقات بازی پرسپولیس و سپاهان در چشم استقلال!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید