دلیل عدم تمدید قرارداد پاتوسی چیست؟

به گزارش مجله سرگرمی، مشکل اصلی باشگاه استقلال برای حفظ آیاندا پاتوسی تعیین شد.

دلیل عدم تمدید قرارداد پاتوسی چیست؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، باشگاه استقلال کوشش زیادی نموده که بتواند قرارداد آیاندا پاتوسی هافبک آفریقای جنوبی خود را تمدید کند، بازیکنی که نیم فصل لیگ هجدهم به استقلال پیوست و عملکرد خوبی هم داشت.

برای طرفداران استقلال این سؤال بوجود آمده که چرا قرارداد پاتوسی تمدید نمی گردد، آن هم در شرایطی که تمرینات استقلال مدتی است آغاز شده و تیم احتیاج به چنین بازیکنی دارد. پاتوسی فصل گذشته به صورت قرضی و با مبلغ 50 هزار دلار به استقلال آمد. باشگاه کیپ تاون آفریقای جنوبی برای تمدید قرارداد پاتوسی، مبلغ را افزایش داده و خواستار 350 هزار دلار شده است. پاتوسی نیز 250 هزار دلار برای خود و مدیربرنامه هایش خواسته است.

پاتوسی در حال حاضر تحت قرارداد باشگاه کیپ تاون بوده و بازیکن آزاد نیست که استقلال بخواهد او را جذب و به صورت ماهیانه حقوقش را پرداخت کند. در بحث ترانسفر بازیکن، باشگاه کیپ تاون پول انتقال پاتوسی را یک جا می خواهد، پاتوسی و ایجنت او نیز درخواست نموده اند که مبلغ اولیه به حساب آنها واریز گردد. پرداخت شدن یک جای پول به حساب باشگاه کیپ تاون موضوعی است که برای مسئولان استقلال دردسرساز و به مشکل اصلی آنها تبدیل شده است.

این مسئله برای باشگاه استقلال هزینه زیادی دارد و آنها می توانند با پولی که به کیپ تاون می دهند، بازیکن آزاد دیگری را جایگزین پاتوسی نمایند. با این حال باشگاه استقلال به دنبال تهیه پول برای تمدید قرارداد پاتوسی بوده و حتی به نتایجی هم رسیده، اما چون نتیجه نداده، این تصور به وجود آمد که مسئولان استقلال در این باره کوتاهی نموده و تمایلی برای جذب پاتوسی نداشتند.

باشگاه استقلال در حال حاضر در نظر دارد از محل دریافت طلب های خود از فیفا مطالبات پروپیچ را پرداخت کند تا از بودجه فصل آینده باشگاه هزینه نگردد. شاید اگر ماجرای پروپیچ نبود این پول می توانست صرف کارهای دیگر از جمله ماندن پاتوسی گردد.

رایزنی ها در این باره ادامه دارد و باید دید در نهایت سرنوشت پاتوسی چه خواهد شد.

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

تور کشتی کروز: تور کشتی کروز: سفری هیجان انگیز به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 26 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 30709

به "دلیل عدم تمدید قرارداد پاتوسی چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل عدم تمدید قرارداد پاتوسی چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید