خیز سپاهان برای جذب مهاجم مدنظر پرسپولیس

به گزارش مجله سرگرمی، یک هفته از خاتمه فرصت جابجایی تابستانی می گذرد، اما هنوز شرایط کاوه رضایی در استقلال تهران تعیین نیست. قرارداد مهاجم اسبق آبی پوشان برای بازگشت رسمی به این تیم امضا نشد و او شرایط تعیینی برای ادامه همراهی این تیم ندارد. رضایی در اواخر اردوی برون مرزی ترکیه به استقلال ملحق شد، اما با گذشت سه هفته از مسابقات هنوز برای این تیم بازی نکرده است.

خیز سپاهان برای جذب مهاجم مدنظر پرسپولیس

خبر ناخوشایند برای طرفداران استقلال این است که رضایی آماده مذاکره و پذیرفتن پیشنهادات از لیگ برتر ایران است. مهاجم فصل پیش اود-هوورلی لوون بلژیک در فاصله کمتر از 90 روز مانده به جام جهانی قطر نمی خواهد برای نیم فصل از مسابقات دور باشد. رضایی در حال حاضر مورد توجه دو باشگاه پرسپولیس تهران و سپاهان اصفهان قرار گرفته و از این رو او تصمیم گرفته تا راستا آینده اش را هر چه زودتر تعیین کند.

چرا شرایط رضایی ناتعیین است؟

مشکل اصلی رضایی در ابتدا اقامت کشور بلژیک بود که او باید با رفع کردن آن قراردادش را با استقلال نهایی می کرد. این بازیکن تنها برای حضور در این تیم توافق نموده بود و با دریافت پیش پرداخت در تمرینات حاضر می شد تا با رفع کردن امور شخصی برای عقد قرارداد اقدام کند. درحالیکه مشکل او رفع شده، اما به علت عدم وجود جای خالی در فهرست استقلال، ثبت قرارداد رضایی امکان پذیر نیست. استقلال سعی کرد با فسخ قرارداد ارسلان مطهری، قرارداد رضایی را ثبت کند، اما پیچیده شدن شرایط این بازیکن موجب شده تا رضایی برای ادامه همراهی آبی پوشان دلسرد گردد.

احتمالات در صورت جدایی

در صورتیکه رضایی از استقلال جدا گردد و این تیم را به مقصد رقبای تیم سابقش در راستا کسب عنوان قهرمانی ترک کند، نقدها طرفداران نسبت به مدیریت باشگاه مجددا افزایش می یابد. طرفداران از ابتدای جابجایی برای انتخاب سرمربی و سپس جذب کاوه رضایی انتظار زیادی را متحمل شده بودند و جدایی این بازیکن برای آن ها به سادگی قابل هضم نخواهد بود. از طرف دیگر او یکی از بازیکنانی است که بر اساس فهرست ساپینتو استقلالی شده بود و باید دید این سرمربی در آینده چه صحبت هایی در این باره خواهد داشت.

ایلنا

منبع: فرارو
انتشار: 8 شهریور 1401 بروزرسانی: 8 شهریور 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 164396

به "خیز سپاهان برای جذب مهاجم مدنظر پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خیز سپاهان برای جذب مهاجم مدنظر پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید