حدادی: اختلافی وجود ندارد، چرا باید قهر کنیم

به گزارش مجله سرگرمی، احسان حدادی گفت: با کسی پدرکشتگی نداریم امیدوارم خیلی زود تمرینات شروع گردد

حدادی: اختلافی وجود ندارد، چرا باید قهر کنیم

به گزارش مجله سرگرمی،احسان حدادی در حاشیه مراسم تجلیل از قهرمانان در جمع مجله سرگرمی اظهار کرد:اینجا خانواده دوومیدانی است از چه کسی قهر کنیم. اینجا جا داشت عذرخواهی هم بکنم من دیر رسیدم و صالحی امیری هم با بنده تماس گرفتند من در ترافیک مانده بودم. من در مسافرتی بودم و الان رسیدم حتی لباس هایم را در ماشین عوض کردم.

وی ادامه داد: با صالحی امیری جلسه ای داشتیم که به من دستور دادند که بگویم مبالغی که برای آمادگی المپیک احتیاج است چقدر است. من لیست را آماده کردم و گفتم اگر بخواهیم در المپیک بهترین نتیجه را بگیریم با قهرمانان جهان مقایسه کردم و اعلام کردم که 4 میلیارد و 800 میلیارد می گردد. حالا کسی می تواند با 2 میلیارد جمع کند یکی با 500 میلیون و کسی هم با 5 میلیارد جمع می نماید ولی در کل رقمی که برای المپیک در کشورهای دیگر هزینه می گردد برای یک سال و نیم مبلغی معادل 500 هزار دلار تقریبا می گردد. این مبلغ را اعلام کردم و دیگر تصمیم گیری با دوستان است، اگر بتوانند این مبلغ را فراهم نمایند در بهترین شرایط ما تمرین می کنیم اگر هم نگردد و شرایط مثل گذشته و روال سابق که هزینه های معقولی می شد که حتی یک ریالش هم به جیب من نمی رفت همان خواهد شد. من تمام تلاشم را با کف هزینه ها می کنم. آن ماکسیمم هزینه بود ولی با دو میلیارد 3 میلیارد هم می گردد. اصلا بحث پول نیست بحث مربی و امکانات اولیه است تا ان شاءالله در المپیک بهترین نتیجه را بگیریم.

وی در ادامه در مورد شروع تمرینانش گفت: هیچ اختلافی وجود ندارد. ما دوست هستیم و همه به هم لبخند می زنند فقط کمی ناملایمتی ها هست ولی اختلاف نیست. شیرینی ورزش این است که ورزشکار اعتراص می نماید و مدیریت می گوید پول نیست اینها همواره اتفاق می افتد. خوبی ورزش این است زمانی که روی سکو می ایستی یاد اینها می افتی و گریه می کنی. امیدوارم زود خیلی زود تمریناتم را شروع کنم، اکنون هم هر روز تمرین می کنم و امیدوارم که بهتربن شرایط مهیا گردد تا در المپیک بهترین نتیجه را بگیرم.

وی با گلایه از برگزار نماینده این مراسم گفت: گلایه ای دارم از برگزار نماینده. از بچگی رسم است که از بزرگترها تشکر می نمایند. در این مراسم همه مربیان را دیدم که حضور داشتند و از انها تقدیر شد و فقط مربی من نبود. من فکر می کنم بچه سرراهی دوومیدانی بودم که شاید بدون مربی مدال آوردم. حسین توکلی در دو سال گذشته زحمت زیادی برای من کشید توقع داشتم امشب اینجا می بود یا اسمش یاد می شد. کاش همانطور که مدیریت یاد می گیریم در هر بخشی کمی هم به رفتار درست و محبت کردن اهمیت دهیم. وقتی به مربی انگیزه می دهی او هم با دل و جان کار می نماید. وی در پاسخ به این سوال که کمیته فنی با حضور توکلی در اردوهای مخالف است گفت: قطعا توکلی که در اردوهای من من حاضر است با صحبت هایی که با صالحی داشتم گفتم بحث توکلی بحث مربی گری وی به کنار، از نظر روحی خیلی می تواند به من یاری کند. هر ورزشکاری دکتر روان شناس دارد او هم فکر نمی کنم ایرادی داشته باشد به من یاری کند. ایشان قهرمان المپیک است و اگر در رشته خود قهرمان المپیک داشتیم در کنار من بود احتیاج نبود از رشته دیگر انتخاب کنم. در دوومیدانی کسی که بداند دغدغه المپیک چیست نداریم. ان شاءالله ما هم در آینده به بچه های دوومیدانی یاری کنیم.

وی در پاسخ به سوال که صالحی امیری ابراز امیدواری کرد مشکل شما و فدراسیون دوومیدانی به زودی تمام می گردد نظر شما چیست گفت: داستانی نبوده بحث مربی بوده، نه من با کیهانی پدرکشتگی دارم نه او با من. درست است که وقتی مدال طلا می آورم فرودگاه نمی آیند اما پدرکشتگی نداریم. امیدوارم همه این مسائل حل گردد.

وی در مورد مربی اش گفت: با مربی ام مک ویلکینز صحبت کردم و مبلغ دو ماه گذشته را پرداخت نموده ام. وی فعلا اینترنتی با من کار می نماید و فعلا با او کار می کنم. امیدوارم تا المپیک بتوانم در کنار ورزشکاران چینی کار کنم اگر هم امکانش باشد ورزشکاران چینی 20 روز به ایران بیایند.

وی در مورد اینکه آیا این حواشی تاثیر منفی در کارتان نداشته گفت: حاشیه ای نبوده است اینها دغدغه هایی بوده است من درخواست پول نکردم. گفتم مربی و امکانات می خواهم فدراسیون گفت نمیتواند بدهد من هم گفتم چشم. نمی توانید بدهید در المپیک هم اگر این طور هزینه کنیم نتیجه طلای المپیک نمی گردد. باید هدفمان طلای المپیک باشد که بتوانیم نقره و برنز کسب کنیم. اگر هدفمان ششمی باشد به فینال هم نمی رسیم. یه عده گفتند احسان یک میلیارد و هشتصد می خواهد یه عده گفتند 4 و 800 می خواهد اما بحث سر امکانات اولیه مربی فیزیو تراپ و اردو است ... اینها است.

وی اضافه نمود: دو سال است حقوقی از فدراسیون نمی گیرم قطعا کسی که در المپیک مدال می آورد و تنها مدال آور این خانواده است باید انتظارات بیشتری داشته باشد. من اگر در همین هتل المپیک هم تمرین کنم مدال آسیا را می آورم ولی می خواهم بهترین نتیجه را در المپیک بگیریم.

وی در سرانجام گفت: بستگی به مبلغی دارد که با مک و سایر بسته می گردد چون مک نمی تواند ایران بیاید و گفته باید 20 روز تا یک ماه به آنجا بروم. اگر بتوانیم قبل قهرمانی آسیا در کیش و یا اروپا تمرین کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 خرداد 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 11005

به "حدادی: اختلافی وجود ندارد، چرا باید قهر کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حدادی: اختلافی وجود ندارد، چرا باید قهر کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید