جهانگیری مصوبه ایجاد 186 پست سازمانی جدید در وزارت ارشاد را ابلاغ کرد

به گزارش مجله سرگرمی، تهران (پانا) - معاون اول رئیس جمهوری دو مصوبه صدور مجوز ایجاد پست های سازمانی جدید در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اختصاص اعتبار به سازمان اورژانس کشور را ابلاغ کرد.

جهانگیری مصوبه ایجاد 186 پست سازمانی جدید در وزارت ارشاد را ابلاغ کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری، مصوبه مربوط به صدور مجوز برای ایجاد پست های سازمانی جدید در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را ابلاغ کرد. هیئت وزیران در جلسه مورخ 21 آبان 1399، با ایجاد 186 پست سازمانی جدید در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی موافقت کرد.

ضرورت ایجاد تحول ساختاری به منظور مواجهه فعالانه با تحولات فضای مجازی و همچنین الزام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به تدوین سند تحول سازمانی حوزه فرهنگ با هدف آنالیز و رصد محتوای فرهنگی و هنری در فضای مجازی، فرهنگ سازی و ارتقای سواد رسانه ای و نیز کارآفرینی و توسعه کسب و کارهای فرهنگی و هنری دیجیتال، از مهم ترین دلایل اتخاذ تصمیم مذکور توسط دولت است.

اختصاص اعتبار به سازمان اورژانس کشور

همچنین با امضای معاون اول رئیس جمهوری، مصوبه مربوط به اختصاص اعتبار به سازمان اورژانس کشور ابلاغ شد. در جلسه هیئت وزیران مورخ 18 آبان 1399، اعضای دولت با اختصاص مبلغ 500 میلیارد ریال اعتبار هزینه ای به سازمان اورژانس کشور با هدف ارایه بهینه خدمات اورژانس هوایی به هموطنان در سراسر کشور و نیز بیمه بدنه بالگردهای نیروهای مسلح، موافقت کردند.

همچنین به موجب مصوبه فوق، وزارت کشور و سازمان مدیریت بحران کشور موظفند ضمن نظارت فنی و اجرایی بر فرایند انجام عملیات مذکور، گزارش عملکرد اعتبار فوق را هر سه ماه به سازمان برنامه و بودجه کشور ارسال نمایند.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 119411

به "جهانگیری مصوبه ایجاد 186 پست سازمانی جدید در وزارت ارشاد را ابلاغ کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهانگیری مصوبه ایجاد 186 پست سازمانی جدید در وزارت ارشاد را ابلاغ کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید