جزئیات دستگیری 14 اخلالگر در مشهد ، ارتباطی به نامه آنها به رهبری ندارد

به گزارش مجله سرگرمی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: افرادی که هفته گذشته در مشهد دستگیر شدند در ارتباط با گروه های برانداز خارج از کشور بودند و دستگیری آنها هیچ ارتباطی با نامه آنان به رهبری ندارد.

جزئیات دستگیری 14 اخلالگر در مشهد ، ارتباطی به نامه آنها به رهبری ندارد

ایرنا نوشت: حسن جعفری گفت: این افراد که 14 نفر هستند پیش از تجمع غیرقانونی خود مقابل ساختمان دادگستری خراسان رضوی برای طراحی و اجرای اهداف خود در مشهد جلسه هماهنگی برگزار کرده بودند.

وی افزود: پنج نفر از این افراد ساکن مشهد هستند و سوال اینجاست مابقی آنان چرا به مشهد آمده و علت حضور آنان در این شهر چه بوده است؟

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: با بررسی موضوع توسط دستگاه های امنیتی و به منظور پیشگیری از هرگونه اخلالگری افراد یاد شده دستگیر شدند.

وی گفت: در این ارتباط 14 نفر دستگیر شدند که 2 نفر آنان زن هستند و مرجع قضایی در حال رسیدگی به جرایم آنان است.

جعفری افزود: رسانه های معاند و دشمن نظام جمهوری اسلامی با مظلوم نمایی اینگونه مطرح می کنند که دستگیر شدگان صرفا به دلیل اعتراض و نوشتن نامه ای خطاب به رهبر معظم انقلاب دستگیر شده اند اما سوال اینجاست اگر آنها به عنوان مثال به دستگاه قضایی معترض هستند چرا اعتراض خود را در تهران انجام نداده و به مشهد آمدند؟

حسین شرافتی، مدیرکل امنیتی استانداری خراسان رضوی نیز 20 مرداد ماه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا از دستگیری 14 نفر در مشهد که اقدام به برگزاری تجمع غیر قانونی مقابل ساختمان دادگستری خراسان رضوی کرده بودند خبر داده بود

mahsanblog.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 39868

به "جزئیات دستگیری 14 اخلالگر در مشهد ، ارتباطی به نامه آنها به رهبری ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات دستگیری 14 اخلالگر در مشهد ، ارتباطی به نامه آنها به رهبری ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید