تبیین دستاوردهای علمی روحیه امید و نشاط به جامعه تزریق می نماید

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، سعید زارع عصر امروز در جلسه کارگروه دانشگاهیان، علم و فناوری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یزد که به میزبانی بنیاد نخبگان برگزار گردید، بر لزوم راهنمایی برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در دانشگاه ها به سمت دانشجو محوری تاکید نمود.

تبیین دستاوردهای علمی روحیه امید و نشاط به جامعه تزریق می نماید

وی بیان کرد: باید با اجرای برنامه هایی نظیر کرسی های آزاداندیشی، شرایط مشارکت همه دانشجویان در برنامه های دانشگاه ها را فراهم کنیم.

زارع بر ضرورت جذب مشارکت خودجوش دانشجویان و اساتید در دانشگاه ها تاکید نمود و اضافه نمود: به جز برنامه های ایام فاطمیه، سایر برنامه ها باید در فضایی پر شور و نشاط و در قالب جشن برگزار گردد.

جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد با بیان اینکه در نشستی با علمای استان در خصوص ایام فاطمیه آنالیز های لازم اجرا شده است، بیان کرد: روزهای 30 دی ماه، اول و دوم بهمن ماه ایام فاطمیه اول و روزهای 18، 19 و 20 بهمن ماه نیز ایام فاطمیه دوم است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم ارائه خدمات در دانشگاه ها به اشکال مختلف تاکید نمود و اضافه نمود: تفاوت این ایام با سایر ایام سال باید برای دانشجویان قابل لمس باشد.

زارع با تاکید بر ضرورت اعلام دستاوردهای علمی و فناوری در منزلگاه چهلم انقلاب اسلامی توضیح داد: بیان این دستاوردها می تواند در جامعه روحیه امید، خودباوری، اعتماد به نفس و نشاط تزریق کند.

وی اعلام کرد: در شرایطی که دشمن کوشش می نماید نظام اسلامی را به ویژه مدیران آن را کارآمد جلوه دهد، تبیین دستاوردهای علمی و دانشگاهی بسیار راهگشا خواهد بود.

جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد با اشاره به فعالیت ده ها دانشگاه در سطح استان اظهار امیدواری کرد: برنامه های خوبی در سطح استان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به صورت دانشجومحور برگزار گردد.

mahsanblog.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 10268

به "تبیین دستاوردهای علمی روحیه امید و نشاط به جامعه تزریق می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبیین دستاوردهای علمی روحیه امید و نشاط به جامعه تزریق می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید