بیرانوند نرسد استقلال 30 درصد روحیه می گیرد

به گزارش مجله سرگرمی، بهروز سلطانی، دروازه بان با سابقه تیم پرسپولیس در گفت وگو با خبر ورزشی، درباره شرایط این روزهای علیرضا بیرانوند که گفته می شود بابت مصدومیت جام جهانی دوباره دچار مشکل شده اظهاراتی را بیان کرد.

بیرانوند نرسد استقلال 30 درصد روحیه می گیرد

خبرهای اخیر در رابطه با درد بینی علیرضا بیرانوند در تمرینات را شنیده اید؟

متاسفانه علیرضا بیرانوند در رابطه با بینی اش اشتباه کرد و باید همان زمان که در قطر مجروح شد برمی گشت و بینی اش را عمل می کرد. سه دروازه بان هم که در اردوی تیم ملی بود ولی متاسفانه او این کار را نکرد تا خودش و پرسپولیس را در شرایط حساسی قرار دهد.

به نظر شما با این شرایط می تواند در دربی به میدان برود؟

حضور در چنین بازی سنگینی صد در صد اشتباه محض است. چون 99 درصد امکان دارد در طول مسابقه ای به این سنگینی با آن همه برخورد درون محوطه جریمه، مسئله ای برایش پیش بیاید. او اگر همین امروز هم عمل کند باز به دربی نمی رسد و بازیهای بعدی پرسپولیس را هم از دست می دهد بنابراین با جراحی نکردن به موقع، خودش و پرسپولیس را به دردسر انداخت.

به نظر شما دروازه بان دوم پرسپولیس می تواند در دربی به میدان برود؟

باعث تاسف است که دروازه بان دوم تیم پرسپولیس را معلوم نیست از کجا آورده اند! مسئولان باشگاه که این فصل در یارگیری خوب کار کردند تا روز آخر یادشان رفت گلر بگیرند. دروازه بان دوم پرسپولیس اصلاً در سطح دربی نیست.

اگر بخواهید از 20 نمره به بیرانوند و گلر دوم پرسپولیس نمره بدهید چه نمراتی را به آنها خواهید داد؟

بیرانوند نمره 20 می گیرد ولی ذخیره اش از نظر من 8 هم نمی شود و برای دربی رد است. او نمی تواند در دربی بازی کند. جو مسابقه دربی با بقیه مسابقات زمین تا آسمان فرق میکند. نمیخواهم او را نفی کنم اما اگر بیرانوند درون دروازه نباشد استقلالی ها 30درصد روحیه شان بالا میرود.

با این شرایط فکر می کنید بیرانوند با درد ناشی از شکستگی بینی بتواند بازی کند؟

سایه بیرانوند از گلر دوم پرسپولیس بهتر است. من پزشک نیستم و نمی دانم شرایط او چطور است اما بین بیرانوند و گلر دوم پرسپولیس تحت هر شرایطی علیرضا را ترجیح می دهم. این خوب نیست که ما در دقیقه 90 از خواب بیدار شویم و یادمان بیفتد که دروازه بان دوم مطمئنی نداریم. پرسپولیس فصل سختی در پیش دارد و هنوز نیم فصل اول هم تمام نشده! اگر بیرانوند مسئله ای برایش به وجود بیاید پرسپولیس بدون دروازه بان می ماند.

منبع : خبر ورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 18 آذر 1401 بروزرسانی: 18 آذر 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 164441

به "بیرانوند نرسد استقلال 30 درصد روحیه می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیرانوند نرسد استقلال 30 درصد روحیه می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید