بهزاد غلامپور: رقیب حسینی از خارج می آید

به گزارش مجله سرگرمی، بهزاد غلامپور، مربی دروازه بان های استقلال از احتمال جذب یک دروازه بان خارجی برای رقابت با سید حسین حسینی پرده برداشته است.

بهزاد غلامپور: رقیب حسینی از خارج می آید

امیرعلی آزاد، بهزاد غلامپور را این اواخر با شادی های عجیب و گاه مخاطره آمیزش می شناختند. شیرجه های بلندی که روی سر و شانه های علی دایی می زد و این گونه شادی اش از گل هایی که تیم هایی تحت فرمان دایی به ثمر می رساند را عیان می کرد. بهزار غلامپور اما برای استقلالی ها یک نام فراموش نشدنی است. گرچه او سال ها در کنار دایی، یکی از مردان نامدار در تیم رقیب سنتی دیده شد اما نامش هیچ گاه از کتاب تاریخ باشگاه استقلال پاک نمی گردد.

با بهزاد غلامپور؛ استقلالی ها تلخ و شیرین های بسیاری را تجربه نموده اند. از ماجراهایی که با تیم ملی داشت تا بازی های درخشانش که گل سرسبد همه آن ها بی گمان همان دربی است که استقلال در یک نیمه 3 بار دروازه پرسپولیس را گگردد و آقا بهزاد درنیمه دوم مرد اول میدانش بود. غلامپور پس از سال ها دوباره باز گشته تا تنها دستیار ایرانی استراماچونی لقب بگیرد. او وظیفه ای خطیر بردوش دارد. ساختن سیدحسین حسینی و احتمالا دروازه بان خارجی که قرار است به زودی به تمرینات استقلال اضافه گردد...

***

بعد از سالها همکاری با علی دایی؛ جدایی از یار غار سخت نبود؟

علی دایی برای من مانند برادر است. قبل از حضورم در استقلال با علی دایی صحبت کردم و بعد به استقلال آمدم و اکنون هم در خدمت باشگاه پر هوادار و مردمی استقلال هستم. آقای دایی دارای شخصیتی کاملا دوست داشتنی است و من هم به همین دلیل سال ها کنارش بودم و به او یاری کردم. اما خب، از طرفی اینجا هم خانه من است. استقلال برای من چیز دیگری است.

از این بازگشت راضی هستید؟

استقلال یکی از تیم های ریشه دار است. با اینکه در این چند سال اخیر در این تیم حضور نداشتم اما خود را جزو خانواده میلیونی استقلال می دانم. بنده سالها در استقلال بازی نموده ام و استقلال همواره در قلب من است. من و دیگر اعضای کادرفنی به این نیت به استقلال آمده ایم. اینکه تیمی آماده و قبراق را راهی میادین کنیم. تیمی درخور شان و نام استقلال. یک استقلال واقعی.

تجربه کار با آندره استراماچونی ایتالیایی می تواند به اندوخته های شما مربیگری اضافه کند؟

بله صدرصد، با شناختی که از مربیان فوتبال اروپا دارم، قطعا این فصل به تجربیات من در عرصه مربیگری اضافه خواهد شد. آقای استراماچونی در تیم های بزرگی به عنوان سر مربی کار نموده است. همین موضوع کافی است تا یک مربی به مرحله پختگی رسیده باشد. فوتبال روز جهان دارای تفاوتهای بسیاری با فوتبال ما است و آقای استراماچونی به خوبی با این شرایط آشنایی دارد. فقط کمی باید به ایشان وقت داد تا بیشتر از فوتبال ما شناخت پیدا کند.

روند آماده سازی استقلال در روزهای اخیر چه طور بوده؟ می گردد به آینده این تیم با جوان هایش امیدوار بود؟

ما کارمان را آغاز کردیم. با قدرت وبا انرژی. می خواهیم به نتایجی که مد نظرمان هست بریم. شرایط و امکانات از نظر من عالی است. تیم ما فعلا مسئله ای را احساس ننموده است. من همه چیز را تا امروز مثبت دیده ام. شرایط بسیار امیدوارکننده ای داریم و امیدوارم روز به روز بهتر هم بگردد.

بعد از شما ممکن است گزینه دیگری به کادرفنی استقلال اضافه گردد؟ منظورم مربی ایرانی است به خصوص نام رحمان رضایی که این روزها شنیده می گردد.

بعید می دانم که شخصی ایرانی به این کادر فنی اضافه گردد. طبق صحبت هایی که با آقای استراماچونی داشتم تیم با همین کادر فنی فصل را آغاز خواهد نمود. اما در ادامه فصل سرمربی تیم چه تصمیمی بگیرد بستگی به نتایج تیم دارد.

می توانید پیش بینی مشخصی از آینده استقلال در فصل نوزدهم به ما ارائه دهید؟

پیش بینی بسیار سخت است اما تیم فعلی استقلال از نظرمن دلایل زیادی برای کسب موفقیت دارد. باشگاه امکانات سخت افزاری بسیار خوبی در اختیار کادر فنی گذاشته است و کادر فنی با دانش در راس سکان راهنمایی تیم است و البته امیدوارم با کوشش بسیار ناکامی سال های اخیر استقلال را با کسب عنوان قهرمان لیگ برتر در فصل پیش رو از یاد هوادران پاک گردد و یقین دارم دور از دسترس نیست و همه چیز مهیای این هدف بزرگ است.

بعد از تمدید قرارداد با حسینی نامهای زیادی برای حضور در استقلال به گوش می رسد. به نظر شما دروازبانی به استقلال اضافه خواهد شد؟

اسامی زیاد است اما باید با آقای استراماچونی به جمع بندی برسیم تا دروازبانی در سطح نام باشگاه استقلال جذب کنیم. البته این امکان وجود دارد که دروازبانی غیر ایرانی به تیم اضافه گردد. ما به دنبال دروازه بان خارجی هستیم و به احتمال زیاد رقیب حسینی خارجی خواهد بود.

10-1

mahsanblog.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 29972

به "بهزاد غلامپور: رقیب حسینی از خارج می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهزاد غلامپور: رقیب حسینی از خارج می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید