بازدید مشترک دستگاه های اجرایی از تأسیسات گردشگری استان گلستان

به گزارش مجله سرگرمی، معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی,صنایع دستی و گردشگری استان گلستان از دو نوبت بازدید مشترک از واحدهای اقامتی و پذیرایی با حضور نمایندگان دستگاه‌های اجرایی در تیرماه سال جاری خبر داد.

بازدید مشترک دستگاه های اجرایی از تأسیسات گردشگری استان گلستان

به‌گزارش مجله سرگرمی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، احمد تجری قائم مقام مدیرکل و معاون گردشگری این ادراه کل، شنبه 6 مرداد با اعلام این خبر تشریح کرد: دو نوبت بازدید نظارتی از واحدهای اقامتی وپذیرایی ومجتمع های خدماتی و رفاهی استان با حضورنمایندگان اداره کل میراث فرهنگی,صنایع دستی و گردشگری گلستان, سازمان صنعت معدن و تجارت، دانشگاه علوم پزشکی،،شرکت پخش فرآورده های نفتی وستاد اقامه نماز درتیرماه سال جاری انجام شد.

او با اشاره به مراکز اقامتی و پذیرایی که در این دو نوبت بازدید شد گفت: از واحدهای پذیرایی رستوران گلریزان، توسکا، رحمان، فرهنگ، مکرمی راد و هتل‌های بهمن، پارتیان، کانیار و مجتمع خدماتی ورفاهی کوثر، رضایی، باران، ثامن‌الحجج بازدید به عمل آمد.

تجری اضافه کرد: خانه‌های مسافر ساحلی بندرگز ونمازخانه ها واماکن بهداشتی پارک جنگلی قرق از دیگر مراکزی بود که مورد بازدید قرار گرفتند.

او تصریح کرد: در مجموع این بازدیدها 8 تذکر درخصوص رفع نواقص واحدهای پذیرایی بین راهی ونمازخانه های مجتمع های رفاهی و خدماتی بین راهی و2 اخطار هم برای واحدهای پذیرایی بین راهی و 1 اخطار هم به مجتمع خدماتی و رفاهی بین راهی ثبت شد.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان هدف ازاین بازدیدهای نظارتی را بالا بردن کیفیت خدمات ارائه شده برای گردشگران ومسافران دانست.

تجری گفت: این بازدیدها براساس یک جدول زمانبندی شده درقالب ستاد اجرایی خدمات سفرتابستان از اول تیرماه 97 آغاز شده است و تا 31 شهریورماه 97 به صورت دوره ای و بازدیدهای کمیته ضربتی نیز بصورت ماهانه در طول سال ادامه خواهد داشت.

منبع: chtn.ir
انتشار: 25 مرداد 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 331

به "بازدید مشترک دستگاه های اجرایی از تأسیسات گردشگری استان گلستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید مشترک دستگاه های اجرایی از تأسیسات گردشگری استان گلستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید