بازداشت 4 ایرانی در فرانسه به اتهام دزدی در لباس پلیس

به گزارش مجله سرگرمی، یک باند شامل 3 مرد و یک زن ایرانی در فرانسه با پوشیدن لباس پلیس این کشور اقدام به دزدی از خودرو ها می کردند. آن ها با متوقف کردن خودرو ها و به بهانه آنالیز گواهی خروج از خانه در دوران قرنطینه، از آن ها دزدی می کردند، در حومه پاریس دستگیر شدند.

بازداشت 4 ایرانی در فرانسه به اتهام دزدی در لباس پلیس

از پروفایل اینستاگرام behrouz azand دیدن نمایید.

به گزارش یورونیوز، این باند که اهداف خود را با دقت انتخاب می کردند، با متوقف کردن خودرو قربانیان، وسایل شخصی آن ها را مورد بازرسی قرار می داند و پول، جواهرات و اشیای قیمتی قربانیان را می دزدیدند.

حداقل 7 نفر از هفتم آوریل تا زمان دستگیری اعضای این باند در 28 آوریل، مورد سرقت این باند قرار گرفته اند که مبلغ سرقت شده بالغ بر حدود 25 هزار یورو است.

پلیس در جریان آنالیز خانه این افراد در سن دونی در حومه پاریس به یک زن هم مشکوک و او را دستگیر کرد. در خانه این زن اسناد مشکوک بانکی پیدا شده است که نشان می دهد 40 هزار یورو در حساب این زن قابل شناسایی است و همچنین در این خانه 11 هزار یورو پول نقد یافت شده است.

پلیس گفته است که این باند ساعت ها وقت صرف می نموده اند تا هدف مناسب را شناسایی نمایند.

پلیس همچنین گفته است که این باند شامل افرادی است که نمی توانند خوب فرانسه حرف بزنند و بیشتر افراد خارجی و کسانی که خودر های گران قیمت سوار بودند را هدف دستبرد خود قرار می داده اند.

نخستین شکایت در 7 آوریل و از سوی یک راننده لهستانی در اداره پلیس ثبت شده است. این راننده گفته است که پلیس های تقلبی از او 1500 یورو دزدیده اند. او گفته است که این افراد نشانه های پلیس را به همراه و ماسک به صورت داشته اند. آن ها در همان روز یک فرد سریلانکایی را هدف قرار دادند و از وی 3100 یورو دزدیدند.

پلیس فرانسه اعلام نموده است که افراد دستگیر شده یک باند سازماندهی شده بین الملی هستند که در چندین کشور اروپایی از جمله آلمان، سوئیس و بلژیک اقدام به به دزدی نموده اند.

به گفته پلیس این دزدان معمولا جهانگرد ها را هدف خود قرار می دهند، اما در شرایط قرنطینه گسترده در فرانسه که از جهانگرد ها خبری نیست، این باند در نقش پلیس به دزدی از رانند های خارجی روی آورده بودند.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: فرارو
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 89098

به "بازداشت 4 ایرانی در فرانسه به اتهام دزدی در لباس پلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازداشت 4 ایرانی در فرانسه به اتهام دزدی در لباس پلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید