امیرحسین فتحی: در شأن وزیر ورزش نیست که برای جذب جپاروف صحبت کند، می خواهیم استقلال دیگر خانه به دوش نباشد

به گزارش مجله سرگرمی، مدیرعامل باشگاه استقلال تهران تأکید کرد در شأن وزیر ورزش نیست که درباره جذب سرور جپاروف یا بازیکن دیگری صحبت کند.

امیرحسین فتحی: در شأن وزیر ورزش نیست که برای جذب جپاروف صحبت کند، می خواهیم استقلال دیگر خانه به دوش نباشد

به گزارش خبرنگاران , امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال تهران درباره دو پیروزی اخیر این تیم در لیگ برتر اظهارداشت: از ابتدای فصل به طرفداران مان قول داده بودم که این تیم روز به روز بهتر خواهد شد و روند صعودی را طی می نماید. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و تیم بازی به بازی بهتر و تماشاگرپسندتر باشد. امیدوارم در ادامه بازی ها از لحاظ کیفیتی و نتایجی در سطح بالاتری قرار بگیرد.

وی راجع به اینکه گفته می گردد بخشی از مطالبات اعضای تیم پرداخت شده است، گفت: باشگاه تعهداتی به بازیکنان و کادر فنی دارد که بایست پرداخت گردد. با هماهنگی به عمل آمده ان شاءالله شاهد این خواهیم بود که کم کم مابقی تعهدات را نیز پرداخت کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران درباره اینکه چند درصد از مطالبات تاکنون پرداخت شده است، گفت: درصد دقیق را باید از امور مالی سؤال کنم، اما در حال تعامل با بازیکنان و کادر فنی هستیم. امیدوارم مسائل مالی باشگاه استقلال و البته سایر باشگاه ها حل گردد تا بازیکنان بتوانند با خیالی آسوده تر در خدمت باشگاه شان باشند.

وی در خصوص شایعه پیوستن جپاروف به آبی پوشان در نیم فصل و شروع مذاکرات با این بازیکن از سوی باشگاه استقلال توضیح داد: خیر، هنوز هیچ اتفاقی رخ نداده است و در مورد لیست ورودی و خروجی هیچ صحبتی نشده. من با شفر صحبت هایی داشتم و قرار شد بعد از بازی آخر نیم فصل لیست را از او بگیریم. با توجه به گروه سختی که استقلال در آسیا دارد این تیم و همه تیم های دیگر به دنبال تقویت و رفع کردن نقاط ضعف شان خواهند بود. ما هم با یاری کمیته فنی آنالیز خواهیم کرد و با نظر سرمربی برای تغییر و تحولات در تیم اقدام می کنیم، اما هنوز هیچ اتفاقی رخ نداده و با هیچ بازیکنی مذاکره ننموده ایم. البته هنوز هیچ بازیکنی در لیست خروجی هم قرار نگرفته است. خواهش می کنم که طرفداران و رسانه ها به این مسائل دامن نزنند. در فضای مجازی خبرهایی منتشر می گردد که فلان بازیکن می خواهد به تیم اضافه گردد و یا فلان بازیکن در لیست خروجی قرار گرفته که هیچ کدام از آنها صحت ندارد. اگر اتفاق خاصی رخ بدهد به وسیله سایت باشگاه به صورت رسمی اطلاع رسانی خواهیم کرد.

فتحی در خصوص اینکه پادوانی به کشورش برزیل بازگشته است، مطرح نمود: این وظیفه باشگاه بود که به امور او رسیدگی کند. پادوانی یک بازیکن خوب و بااخلاق برای استقلال بود که از ابتدای مصدومیتش باشگاه سعی کرد در خدمتش باشد. از زمانی که ما به باشگاه آمدیم نیز همه هم وغم مان رسیدگی به پادوانی بود. متأسفانه او سلامت به کشور ما آمد و با ویلچر به کشورش بازگشت. این ناراحت کننده است، اما هر کاری که از دست باشگاه برمی آمد، اجرا شده است. هم اکنون نیز هماهنگی با محل زندگی او در برازیلیا اجرا شده است. همچنین با چند کلینیک در سوئد صحبت شده است تا روند درمان پادو پی گیری گردد. باشگاه کماکان در خدمت ایشان خواهد بود.

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران درباره وضعیت ایرج دانایی فر، پیشکسوت باشگاه استقلال که این روزها در بیمارستان بستری است، گفت: متأسفانه دیروز از این موضوع باخبر شدیم و امروز به همراه آقای عبداللهی و دکتر نوروزی به خدمت ایشان رفتیم. متأسفانه ایشان حال مساعدی ندارد. امیدواریم با دعای مردم و طرفداران حال این اسطوره که زننده نخستین گل ملی ایران در جام جهانی بود، خوب گردد. باشگاه استقلال تأکید دارد که در این باره کوتاهی صورت نگیرد. من به خانواده دانایی فر گفته ام که ایشان جزو خانواده استقلال است و باشگاه بر حسب تکلیف و وظیفه ای که دارد در قبالش کوتاهی نخواهد کرد.

وی که با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران گفت وگو می کرد، درباره گمانه زنی ها برای ساخت یک استادیوم اختصاصی استقلال یادآور شد: دقیقاً چنین بحثی مطرح است. شما بدانید هر صحبتی که از سوی ما اعلام می گردد برای این نیست که مردم خوشحال شوند و قرار است واقعاً اقدام گردد. ما چند نقطه را در تهران آنالیز کردیم و با اسپانسر نیز مذاکره داشته ایم تا بتوانیم استقلال را از خانه به دوشی خارج کنیم و به دنبال درآمدزایی باشیم. می خواهیم استقلال صاحب خانه گردد و حتی بتواند مسابقاتش را در استادیوم خانگی برگزار کند. امیدوارم در دوره ای که ما در استقلال هستیم حداقل کلنگ ساخت استادیوم زده گردد.

فتحی راجع به وضعیت داریوش شجاعیان هم اعلام کرد: خدا را شکر او وضعیت مطلوبی دارد و در تمرینات شرکت می نماید و بعد از نیم فصل با قدرت مضاعف به ترکیب تیم اضافه خواهد شد.

وی در خصوص وضعیت مرتضی تبریزی و دلایلی که این بازیکن در مسابقات به میدان نمی رود و گفته می گردد از استقلال جدا خواهد شد، اشاره نمود: همان طور که گفتم درباره لیست ورودی و خروجی صحبتی نشده است، اما اینکه بازیکن در لیست 11 یا 18 نفره قرار بگیرد این با نظر سرمربی تیم است. مرتضی بازیکن خوب و تراز اولی است و ما همچنان در خدمتش خواهیم بود، اما اینکه چه کسی باید از تیم جدا گردد با تصمیم شفر است.

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران در واکنش به این پرسش که طرفداران استقلال معتقدند وزیر ورزش پرسپولیسی است، گفت: این سؤال را باید از وزیر ورزش بپرسید. بنده قبلاً درباره این شرح داده ام که آقای سلطانی فر از هیچ یاریی برای باشگاه دریغ ننموده است و همیشه از ما حمایت لازم را داشته.

فتحی در پاسخ به پرسش یکی از مخاطبان این برنامه که پرسیده بود پول جپاروف را چه کسی به غیر از وزیر ورزش پرداخت نموده است، گفت: خیر، آقای وزیر نه پولی به استقلال می دهد و نه به پرسپولیس. اصلاً وزارت ورزش طبق قانون نمی تواند به استقلال و پرسپولیس پولی پرداخت کند. درباره بازیکنان نیز اگر جپاروف و یا هر بازیکن دیگری مورد تأیید قرار گرفته باشد، برای جذب آن اقدام می گردد. وزیر کاری به این موضوعات ندارد. اصلاً در شأن آقای وزیر نیست که درباره جذب جپاروف یا بازیکن دیگری صحبت کند.

وی در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه باشگاه استقلال در نیم فصل چند جای خالی برای جذب دارد، گفت: لیست استقلال هم اکنون پر است، اما باید بعد از تعیین شدن فهرست بازیکنان ورودی و خروجی جا برای جذب بازیکن باز کنیم. این موضوع فقط با نظر سرمربی، کادر فنی و کمیته فنی خواهد بود. بازیکنان نیز باید از تیم کنار گذاشته شوند تا بازیکنان مورد نیاز اضافه شوند.

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران در ادامه در خصوص بسته شدن پرونده یازالده گومز پینتو گفت: خدا را شکر با یاری همه همکاران این اتفاق مهم رخ داد و پرونده گومز بسته شد. امیدوارم بتوانیم همین اتفاق را برای پرونده بویان و جپاروف هم تکرار کنیم.

وی راجع به اینکه شکایت استقلال برای رأی سوپرجام به کجا کشیده است، یادآور شد: هنوز منتظر رأی نهایی دادگاه بین المللی داوری ورزش هستیم که فکر می کنم تا چند هفته دیگر تعیین خواهد شد. قطعا امیدواریم که استقلال و طرفدارانش در مورد بازی سوپرجام به حق شان برسند.

فتحی در ادامه درباره اینکه به نظر می رسد استقلال به یک مهاجم تراز اول نیاز دارد، توضیح داد: قطعاً طرفداران توقع دارند که استقلال همیشه قوی و قدرتمند باشد ما هم سعی می کنیم که همین اتفاق رخ دهد، اما با توجه به بضاعت مان و نظر سرمربی تصمیم گیری خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران در واکنش به مطرح شدن دوباره بحث خصوصی سازی باشگاه های استقلال و پرسپولیس بیان نمود: بنده اگر بخواهم اطلاعات صحیح بدهم باید بگویم از این موضوع آگاه نیستم و متولی آن وزارت ورزش است. من این موضوع را فقط از رسانه ها آگاه شدم فقط می دانم عزمی جدی برای اینکه این موضوع به مرحله پیشرفت برسد وجود دارد. اما از جزئیات آن بی اطلاع هستم.

وی درباره اینکه گفته می گردد با وجود عملکرد ضعیف نیومایر و الحاجی گرو شفر این دو بازیکن را دوست دارد، یادآور شد: بحث دوست داشتن یا دوست نداشتن نیست. هر بازیکنی چه خارجی و چه داخلی زیر ذره بین کمیته و کادر فنی است. هر کس صلاحیت فنی بالایی نداشته باشد از تیم خارج خواهد شد. هیچ فرقی بین بازیکنان نیست و آقای شفر همه بازیکنان را دوست دارد، اما کسی که سطح فنی بالاتری داشته باشد را قطعاً بیشتر دوست خواهد داشت.

فتحی در واکنش به اینکه شفر اعلام نموده اشخاصی در باشگاه به دنبال ضربه زدن به استقلال هستند، خاطر نشان کرد: در این باره باید از خود شفر سؤال کنید، اما در باشگاه بین ارکان، معاونین، کمیته فنی و بنده همکاری متقابل وجود دارد. هم آقای شفر در اختیار باشگاه است و هم باشگاه در اختیار ایشان. بعید می دانم مشکل خاصی وجود داشته باشد و اگر شخص خاصی را منظور دارند، من بی اطلاع هستم.

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران در خاتمه توضیح داد: اگر اتفاق خوبی در باشگاه رخ می دهد این مهم با همکاری و کار تیمی اجرا شده است. اگر یک پرونده بین المللی بسته می گردد از آقای خطیر گرفته تا تک تک همکاران مان در آن نقش دارند. همه در باشگاه در حال زحمت کشیدن هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 7532

به "امیرحسین فتحی: در شأن وزیر ورزش نیست که برای جذب جپاروف صحبت کند، می خواهیم استقلال دیگر خانه به دوش نباشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیرحسین فتحی: در شأن وزیر ورزش نیست که برای جذب جپاروف صحبت کند، می خواهیم استقلال دیگر خانه به دوش نباشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید