افزایش چشمگیر درآمدهای یوونتوس در اولین فصل حضور رونالدو

به گزارش مجله سرگرمی، گزارش اقتصادی باشگاه یوونتوس، افزایشی چشمگیر در درآمدهای این باشگاه را در نخستین فصل حضور کریستیانو رونالدو در کنار بانوی پیر نشان می دهد.

افزایش چشمگیر درآمدهای یوونتوس در اولین فصل حضور رونالدو

به گزارش خبرنگاران، باشگاه یوونتوس گزارش اقتصادی فصل گذشته اش (از 30 ژوئن سال 2018 تا 30 ژوئن سال 2019) را منتشر کرد که بر اساس آن درآمدهای این باشگاه 621.5 میلیون یورو بوده و از افزایشی 116.8 میلیون یورویی نسبت به سال گذشته حکایت دارد. در همین حال این گزارش نشان می دهد که یوونتوس 39.9 میلیون یورو هم ضرر نموده که 20.7 جلسه نسبت به سال گذشته افزایش داده است.

در حالی که درآمدهای باشگاه یوونتوس 23 درصد افزایش نشان می دهد، ضرری که این باشگاه متحمل شده هم تقریباً به دو برابر افزایش پیدا نموده است. سال گذشته اولین سالی است که کریستیانو رونالدو در یوونتوس حضور داشت اما با این حال تأثیر حضور این ستاره پرتغالی بر درآمدهای بانوی پیر مشهود بوده است.

انتقال 115 میلیون یورویی 14 ماه پیش رونالدو - رقمی که نزدیک به نصف بودجه اختصاص یافته از سوی یوونتوس برای خرید بازیکن در تابستان سال گذشته بود - تأثیر بسزایی در گردش اقتصادی باشگاه یوونتوس و جذب اسپانسرهای بهتر برای راه راه پوشان تورین شده است. رونالدو سالانه از یوونتوس 31 میلیون یورو حقوق خالص دریافت می نماید که این رقم قبل از کسر اقتصادیات 54.24 میلیون یورو در سال می گردد.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 46045

به "افزایش چشمگیر درآمدهای یوونتوس در اولین فصل حضور رونالدو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش چشمگیر درآمدهای یوونتوس در اولین فصل حضور رونالدو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید