اطلاعیه جدید ایران خودرو درباره ثبت نام خودرو

به گزارش مجله سرگرمی، اقتصاد نیوز: پایگاه اطلاع رسانی ایران خودرو در اطلاعیه ای تاکید نمود: ثبت نام برای خرید محصولات ایران خودرو صرفا به وسیله سایت فروش اینترنتی به نشانی esale.ikco.ir صورت می گیرد.

اطلاعیه جدید ایران خودرو درباره ثبت نام خودرو

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از خبرانلاین، در این اطلاعیه ضمن تشریح مراحل ثبت نام در طرح های فروش محصولات ایران خودرو تصریح شده: پس از انجام فرآیند ثبت نام در وب سایت مذکور پیامکی حاوی ردیف قرارداد 8 رقمی از سامانه پیامکی ایران خودرو (شماره 98300096440) به شماره همراه مشتری که به عنوان شماره تماس در وب سایت فروش ثبت نموده ارسال می گردد. این پیامک به منزله اعتبار قرارداد خرید از ایران خودرو است.

در ثبت نام اینترنتی محصولات ایران خودرو تمامی مبالغ تنها به حساب شرکت ایران خودرو واریز خواهد شد.

پس از انجام ثبت نام و انتخاب نمایندگی مجاز ایران خودرو، مشتری ملزم است تا برای تکمیل پرونده با در دست داشتن مدارک شناسایی لازم به نمایندگی مربوطه مراجعه کند.

این اطلاعیه تصریح نموده: با توجه به سوءاستفاده های گزارش شده از سوی بعضی افراد سودجو که عمدتا به وسیله ایجاد فرم های متفرقه، جعل مهر و ... صورت پذیرفته، هرگونه قرارداد که در خارج از رویه ذکر شده (در فرم های متفرقه حتی با سربرگ نمایندگی و ممهور به مهر نمایندگی) ایجاد گردد فاقد اعتبار بوده و ایران خودرو در این رابطه هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

همچنین هرگونه پیشنهاد واریز وجه به حساب شخصی از طرق مختلف (دستگاه کارت خوان، کارت به کارت، واریز وجه بانکی و ...) با هر قصد و نیت از قبیل ثبت نام محصولات ایران خودرو، تکمیل وجوه قرارداد و ... مورد تایید شرکت ایران خودرو نیست.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 30 دی 1398 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 62195

به "اطلاعیه جدید ایران خودرو درباره ثبت نام خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه جدید ایران خودرو درباره ثبت نام خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید