ارائه دستاوردهای 63 شرکت دانش بنیان در حوزه صنایع غذایی

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، سیاوش ملکی فر در رویداد تبادل فناوری در صنعت غذایی که امروز 9 خرداد در محل این صندوق برگزار گشت، اظهار کرد: امروز شاهد فعالیت 8 هزار و 500 شرکت دانش بنیان در استان های مخالف هستیم. فروش این شرکت ها در سال 1401 به بیش از 435 هزار میلیارد تومان رسیده است.

ارائه دستاوردهای 63 شرکت دانش بنیان در حوزه صنایع غذایی

وی با اشاره به اینکه صندوق طی سال های اخیر بیش از 38 هزار میلیارد تومان به شرکت های دانش بنیان خدمات ارائه داده است، گفت: در اولین رویداد تبادل فناوری در صنعت غذایی که در سال 98 برگزار گشت، 182 تفاهم نامه به ارزش 431 میلیارد تومان منعقد شد و تعدادی هم به مرحله قرارداد رسید.

معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی بیان نمود: در نمایشگاه امروز، 13 نیاز فناورانه از سمت 4 شرکت بزرگ صنعتی مطرح شده و 63 شرکت دانش بنیان دستاوردهای خود را ارائه می دهند. تا این لحظه 3 قرارداد به ارزش 55 میلیارد تومان بین صنایع غذایی و شرکت ها منعقد شده و همچنان انعقاد قرار دادها ادامه دارد.

به گزارش خبرنگاران، در حاشیه رویداد تبادل فناوری در صنایع غذایی امروز 9 خرداد شرکت های دانش بنیان در طبقه همکف صندوق نوآوری و شکوفایی دستاوردهای خود را ارائه خواهند کرد.

واحدهای صنعتی فعال در صنایع غذایی، نیازهای فناورانه خود را مطرح و شرکت های دانش بنیان نیز توانمندی های خود را برای رفع این نیازها اعلام خواهند کرد.

یکی از خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی به شرکت های دانش بنیان در زمینه توسعه بازار این شرکت ها، برگزاری رویدادهای تبادل فناوری است و در این رویدادها هدف به هم رسانی طرف عرضه به طرف تقاضا است.

رویداد تبادل فناوری صنایع غذایی سی وهفتمین رویداد تبادل فناوری است که صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می کند.

انتشار: 11 خرداد 1402 بروزرسانی: 11 خرداد 1402 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 164519

به "ارائه دستاوردهای 63 شرکت دانش بنیان در حوزه صنایع غذایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه دستاوردهای 63 شرکت دانش بنیان در حوزه صنایع غذایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید