احتمال حضور گنج زاده و اباذری در رقابت های انفرادی و تیمی قهرمانی دنیا

به گزارش مجله سرگرمی، پس از حواشی مربوط به رقابت انتخابی تیم ملی کاراته در وزن 84+ کیلوگرم و با توجه به تجربه و افتخارات سجاد گنج زاده، احتمال حضور وی در رقابت های انفرادی قهرمانی دنیا وجود دارد.

احتمال حضور گنج زاده و اباذری در رقابت های انفرادی و تیمی قهرمانی دنیا

به گزارش خبرنگاران، پس از نیمه تمام ماندن رقابت انتخابی وزن 84+ کیلوگرم تیم ملی کاراته برای حضور در رقابت های دنیای امارات که با حضور سجاد گنج زاده قهرمان المپیک توکیو و صالح اباذری برگزار گشت، کادر فنی تیم ملی کار دشواری را برای تصمیم گیری در مورد نماینده سنگین وزن ایران در رقابت های دنیای پیش رو دارد.

با توجه به انتقادها نسبت به داوری در رقابت های انتخابی تیم ملی و از سوی دیگر افتخارآفرینی های سجاد گنج زاده تنها طلایی کاراته ایران در المپیک توکیو، احتمال حضور همزمان وی و صالح اباذری در رقابت های دنیای کاراته وجود دارد تا به این شکل کادر فنی تیم ملی از تمام پتانسیل کاراته ایران در رویداد مهم قهرمانی دنیا استفاده کند.

بر این اساس احتمالا گنج زاده در رقابت های انفرادی قهرمانی دنیا به عنوان نماینده وزن 84+ کیلوگرم ایران به روی تاتامی می رود و صالح اباذری نیز در رقابت های تیمی برای ایران مبارزه می نماید.

بعلاوه با توجه به اینکه رقابت های قهرمانی آسیا نیز پس از رقابت های قهرمانی دنیا در پیش است، صالح اباذری نماینده ایران در این رقابت ها خواهد بود.

با وجود غیبت بهمن عسگری در تیم ملی، کادر فنی تیم ملی سعی دارد به این شکل از تمام پتانسیل موجود کاراته ایران برای کسب برترین نتیجه استفاده کند.

قرار است کادر فنی تیم ملی تا فردا(دوشنبه) تصمیم نهایی خود را در این باره اعلام کند.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 163786

به "احتمال حضور گنج زاده و اباذری در رقابت های انفرادی و تیمی قهرمانی دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال حضور گنج زاده و اباذری در رقابت های انفرادی و تیمی قهرمانی دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید