127 پروژه در شهرستان درمیان به بهره برداری می رسد

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، محمدحسن ملاکی در جلسه برنامه ریزی هفته دولت شهرستان درمیان اظهارداشت:این پروژه ها با اعتبار 33 میلیارد و 464 میلیون تومان در چهار نقطه شهری و90 روستا افتتاح خواهد شد.

127 پروژه در شهرستان درمیان به بهره برداری می رسد

وی اضافه کرد: از این تعداد پروژه 113 طرح روستایی و 14 پروژه شهری است که پنج هزار و 624خانوار از مزایای آن بهره مند خواهند شد و برای 75 نفر اشتغال پایدار ایجاد خواهد شد.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار درمیان با بیان اینکه جمعیت برخوردار از این طرح ها 18 هزار و375 نفر است اذعان داشت: پنج طرح آبرسانی با اعتبار 560 میلیون تومان،2طرح برق رسانی با اعتبار320 میلیون تومان،21 طرح گازرسانی روستایی با اعتباری بیش از 11 میلیارد تومان از جمله طرح های قابل افتتاح در هفته دولت سال جاری است.

وی زیرسازی و آسفالت معابر شهر طبس مسینا با اعتبار یک میلیارد و 600 میلیون تومان و زیر سازی و آسفالت شهر قهستان با اعتبار بیش از 600 میلیون تومان و اجرای سامانه های نوین آبیاری از دیگر پروژه های هفته دولت در شهرستان درمیان برشمرد.

ملاکی گفت: همچنین به مناسبت هفته دولت شرکت تعاونی روستایی اسدیه با اعتبار 2میلیارد و 280 میلیون تومان از محل تسهیلات دفتر مناطق محروم ریاست جمهوری راه اندازی خواهد شد.

وی تصیح کرد: در 6 شهریورماه مصادف با هفته دولت اجلاسیه شهدای اهل سنت استان خراسان جنوبی در شهرستان درمیان برگزار خواهد شد.

euroro.ir: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 آذر 1400 بروزرسانی: 3 آذر 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 940

به "127 پروژه در شهرستان درمیان به بهره برداری می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "127 پروژه در شهرستان درمیان به بهره برداری می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید